Elden Ring: Haligtree Madalyonu Olmadan Kutsal Kar Alanına Nasıl Geçilir?

 Elden Ring'deki Consecrated Snowfield'a ulaşmak istiyorsanız, Haligtree Madalyonunu almadan doğrudan oraya atlamak için bu akıllı kısayolu deneyin!

Aradaki Topraklar tehlikeli olduğu kadar geniştir. Ancak, Elden Ring'de ulaşabileceğiniz bir dizi gizli alan olduğundan, birçok oyuncunun fark ettiğinden bile daha büyük.

Elden Ring'deki en ilginç alanlardan biri, Kutsanmış Kar Tarlası. Bu, genellikle Elden Ring'de ziyaret ettiğiniz son alanlardan biri olacaktır, çünkü Haligtree Gizli Madalyon parçalarını nerede bulacağınızı bilmeniz gerektiğinden, Kutsanmış Kar Alanı'na istediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz.

Ancak oyuncular, kullanışlı bir kısayolla oraya daha erken ulaşmanın bir yolunu buldular. Elden Ring'deki Consecrated Snowfield'a nasıl geçebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır!Elden Ring'deki Kutsal Kar Alanına Kısayol - Haligtree Gizli Madalyonu Gerekmeden Atla

İlk olarak, Elden Ring'deki Mountaintops of the Giants'a nasıl ulaşacağınızı bilmelisiniz .

O zaman Antik Kar Vadisi Harabeleri Grace Bölgesi'ne gitmelisin .

Oradan vadi boyunca kuzeydoğuya gidin ve sonra sola dönün.

Bir uçuruma varana kadar batıya, köprünün altından ve Shack of the Lofty'den geçmeye devam edin.

Uçurumdan Torrent'e çift atla . Öleceksin ama yeterince uzağa zıplarsan Marika Bahşişinin menzilinde olacaksın - bu birkaç deneme gerektirebilir!

Öldükten sonra, Stake of Marika'da yeniden doğmayı seçin ve Consecrated Snowfield'a atlayın!

Ve bu şekilde Elden Ring'deki Consecrated Snowfield'a geçebilirsiniz. Bu sadece size biraz zaman kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda bazı geç oyun görevlerine ve öğelerine daha erken erişmenizi sağlayacaktır!

To Top