Elden Ring: Kanlı Helis Nasıl Gidilir – Konum + Harita

 Kanlı Helis, Elden Ring'deki kanama yapıları için en iyi silahlardan biridir - işte tam olarak nereden edinebileceğiniz!

Elden Ring oyuncuları için bir kanama yapısı çalıştırmak, verebileceğiniz büyük ekstra hasar sayesinde çok popülerdir. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda büyük kanama silahı olduğu için sadece bir tanesine karar vermek zor.

Tüm Elden Ring'de en çok gözden kaçan silahlardan biri Kanlı Helis'tir. Diğer kan kaybı silahlarına kıyasla oldukça büyük, ama kesinlikle bir yumruk atıyor!

Kanlı Helis ve onu Elden Ring'de nereden edinebileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Ayrıca, bu diğer harika Elden Ring kan kaybı silahlarına göz atın:

Rivers of Blood Katana – Konum + Harita

Moonveil Katana – Konum + Harita

Eleonora'nın Poleblade'i Nasıl Gidilir?

Elden Ring'deki Kanlı Helis İyi mi?

Kanlı Helis, Elden Ring'de çok büyük kan kaybı hasarı verebilen güçlü bir Ağır İtme Kılıcıdır!Hem Arcane hem de Dexterity yapıları için çok iyidir ve benzersiz bir beceriye sahiptir, Dynast's Finesse, bu da bir saldırıdan kaçınmanıza ve ölümcül bir takip yapmanıza olanak tanır.

Ayrıca, Beyaz Maske miğferini takarak Kanlı Helis'in kan kaybını artırabilirsiniz ve en iyi Elden Ring Vampire yapısında bir silah olarak çok iyi çalışır !

Kanlı Helis Nerede Bulunur – Writherblood Harabeleri Konum + Harita


İlk olarak, Elden Ring'deki Altus Platosu'na nasıl gideceğinizi bilmeniz gerekecek .
Ardından, Writheblood Harabeleri'ne gitmek için kuzeye gidin.
Patrona giden yolda iskelet balçıklarını yenerek veya koşarak harabelere doğru inin.
Profesyonel İpucu: Patron odası çok karanlık olduğu için bir fener donattığınızdan emin olun.
Son olarak, Sanguine Noble'ı yendiğinizde Kanlı Helis'i alacaksınız .
Sanguine Noble çok zor olabilir. Kan kaybını önlemek için saldırılarından kaçının ve mücadele ediyorsanız herhangi bir Elden Ring patronunu öldürmeyi kolaylaştırmak için bu stratejiyi kullanın .


Ve Elden Ring'deki Kanlı Helis'i bu şekilde elde edebilirsiniz. Kan kaybını artırmak ve onu daha da ölümcül kılmak için Arcane statünüzü yükselttiğinizden emin olun!


To Top