Elden Ring: Kasvetli Kadim Ejderha Demir Taşları Nereden Alınır

 Eşsiz silahlarınızı +10'a yükseltebilmeniz için Elden Ring'deki her Somber Ancient Dragon Smithing Stone'u burada bulabileceğiniz yer!

Elden Ring'de aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda silah var, ancak oyunun sonlarında ve sonunda bir şansınız olsun istiyorsanız onları yükseltmeniz gerekecek.Normal silahlarda standart Smithing Stone'ları kullanabilirsiniz, ancak özel silahlarda yükseltmek için Somber Smithing Stones gerekir . Ve bu benzersiz silahları +10'a kadar elde etmek için, Antik Ejderha çeşidinin bu taşlarına ihtiyacınız olacak.

Oyunda sadece 8 Somber Ancient Dragon Smithing Stone var - işte onları bulabileceğiniz yer!

Ama önce, Elden Ring'de en iyi özel silahları nasıl elde edeceğinizi öğrenin:

Kan Nehirleri Katana Konumu

Küfürlü Bıçak Konumu

Gece Kılıcı ve Alev Konumu

Tüm Kasvetli Kadim Ejderha Smithing Stone Konumları + Haritalar

kutsanmış kar alanı


Elden Ring'deki Consecrated Snowfield'a nasıl ulaşacağınızı öğrendikten sonra, oradan iki farklı Somber Ancient Dragon Smithing Stone alabilirsiniz.

Üçüncü istilasından sonra NPC istilacı Anastasia, Tarnished-Eater'ı yenerek elde edebileceğiniz ilk saldırı. Bu istila, Liturgical Town, Ordina'nın güneyinde gerçekleşir.

İkinci Kasvetli Kadim Ejderha Demirleme Taşı, Latenna'nın görev serisini tamamlayarak elde edilebilir . Apostate Derelict'teki dev Albinauric kadının kapısında Albinauric Spirit Ash Summon Latenna'yı çağırmanız gerekecek.Mohgwyn Sarayı

Mohgwyn Sarayı'na gitmek için gizli portala girdikten sonra , bu nadir demirci taşlarından bir başkasını burada bulabilirsiniz:

Buradaki Kasvetli Kadim Ejderha Demirleme Taşı, Hanedan Mozolesi Orta Noktasının yakınında. Büyük bir heykelin altındaki bir sandıktan yağmalayabilirsiniz.

Elphael, Haligtree'nin Ayracı

Elden Ring'deki Miquella's Haligtree'ye ulaşmak zor ama buna değer. Haligtree'nin Ayracı Elphael'de 3 Kasvetli Kadim Ejderha Demirleme Taşları vardır:

İlki, Dua Odası Grace Sitesinin yakınındaki bir sandıkta. Bu sandık, sütunlar arasındaki küçük bir odaya gizlenmiştir - oraya kırmızı bok böceğinin bulunduğu çardağa atlayarak ve yandaki çapraz desteği koşarak ulaşabilirsiniz.

Doğudaki halka geçidinde bir ceset üzerinde Putrid Avatar'ın yakınında başka bir Kasvetli Kadim Ejderha Demirleme Taşı var. Bir kuleye giden bir kirişi takip ederek ve aşağı inerek, Grace Dua Odası Sitesinden oraya ulaşabilirsiniz.

Millicent'in görev serisini tamamladıktan sonra sonuncuyu alabilirsiniz . Malenia'yı Elden Ring'de nasıl yeneceğimize dair kılavuzumuza bakın ve o mağlup edildikten sonra altın iğneyi Malenia'nın kırmızı çiçeğine sokun.Parçalanan Farum Azula

Elden Ring'deki Crumbling Farum Azula'ya nasıl ulaşacağınızı öğrendikten sonra , orada bu nadir demircilik taşlarından bir tane daha alabilirsiniz:

Kasvetli Kadim Ejderha Demirleme Taşı, Farum Azula Ejderhasının arkasındaki bir Gazebo'da bulunur.

Leyndell, Ashen Başkenti

Son Kasvetli Kadim Ejderha Demir Demir Taşını, Küllerin Başkenti Grace Bölgesi yakınında alabilirsiniz.

Grace'den ejderha boyunca batıya ve binaya gidin. Merdivene tırmanın ve sağdaki korkuluğun üzerinden atlayın. Smithing Stone, bir çirkin yaratık yanında bir ceset üzerindedir.

Ve bunların hepsi Elden Ring'deki Kasvetli Kadim Ejderha Demir Demiri Yeri! Eşsiz silahlarınızı +10'a yükseltmek istiyorsanız bunları aldığınızdan emin olun!


Yapınız İçin En İyi Elden Ring Silahları:

Elden Ring'deki En İyi 10 Güç ve Beceri Silahı

Elden Ring'deki En İyi 10 İnanç ve Zeka Silahı

Elden Ring'deki En İyi 10 Arcane Silahı

To Top