Elden Ring: Marais Cellat Kılıcı Konumu + Haritası – OP Silah Becerisi

Marais Cellat Kılıcı, Elden Ring'deki en güçlü silahlardan biridir. Bu konuda bilmeniz gereken her şey burada.

Elden Ring'deki düşmanlar, bir veya iki saldırı ile sağlık çubuğunuzu kırabilir. Sona kadar giden son birkaç patron, genellikle sizi tek atış yapabilen bir veya iki saldırıya sahiptir.

Elden Beast ile savaşıyorsanız ve oyundaki en iyi zırh setlerinden birine sahip değilseniz , hemen hemen her saldırı size tek atış yapabilir.

En küçük açıklıkta bile büyük hasar verebilecek bir silaha sahip olmak önemlidir. Marais Cellat Kılıcı burada devreye giriyor.

Eşsiz yeteneği, Lichdragon Fortissax'ın beğenilerini yok etmek için yeterlidir. İşte onu bulabileceğiniz yer.


Marais Cellat Kılıcı + Haritasını nerede bulabilirim
Oyuncular, The Shaded Castle'daki Elemer of the Briar'dan Marais Executioner's Sword'u bir damla olarak elde edebilecekler.

The Shaded Castle'ı bulmak için, Atlus Plateau Site of Grace'den kuzeye gitmeniz gerekecek. Sonunda yol daralacak ve kırmızı çürüme havuzları ve bazı taş duvarlarla çevrili devasa bir kale göreceksiniz.

Duvarların kenarlarını keşfedin ve sonunda sizi kırmızı çürüme alanına götürecek bir açıklık bulacaksınız. Buradan bir merdiven görmelisiniz.
Bu noktada kaleye girmek için merdiveni çıkabilirsiniz. Kalenin içinden geçin ve sonunda birçok heykelin olduğu bir koridorla karşılaşacaksınız.

Bu koridorun sonunda kapıyı kaplayan korkunç patron sisini göreceksiniz. Bu alana girin ve Elemer of the Briar boss dövüşü başlayacak.

Bu patron savaşı, odanın ne kadar küçük olması nedeniyle zor olabilir, ancak Elemer'in tatbikat saldırısından kaçının ve birkaç ağır vuruşta batabilirsiniz.

Elemer'i yendikten sonra Marais Cellat'ın Kılıcı düşecek.


Marais Cellat Kılıcı – OP Silah Becerisi: Eochaid'in Dans Eden Kılıcı

Marais Cellat Kılıcını tam potansiyeliyle kullanmak için oyuncuların Eochaid'in Dans Eden Kılıcını kullanmaları gerekecek .
Marais Cellat Kılıcı mükemmel bir silahtır, ancak benzersiz yeteneği olan Eochaid'in Dans Eden Kılıcı doğru kullanıldığında düşmanları yok edebilir.

Eochaid'in Dans Eden Bıçağı, Marais Cellat'ın Kılıcını düşmanlara doğru iter ve onları delip saniyeler içinde can çubuklarını yok eder.

İtki dediğimizde, oyuncuların kılıcı büyüleyeceğini ve düşmanlara doğru uçmasını sağlayacağını kastediyoruz. Kılıç şiddetle dönecek ve her dönüşte düşmanlara hasar verecektir.

Tamamen yükseltilmiş Marais Cellat Kılıcı zaten olağanüstü ve Elden Ring'deki en iyi silahlardan biri.

Ancak oyuncular doğru istatistikleri geliştirdiğinde, Elden Ring'deki en güçlü patronlardan bazılarını sadece birkaç vuruşta alt edebilir.

Oyuncular, Marais Cellat Kılıcının potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için seviye atlarken STR ve ARC statülerine öncelik vermek isteyeceklerdir.


Cephaneliğinizde ikinci bir silah istediğinizi düşünüyorsanız, Arcane ile ölçeklenen ve güçlü yönlerinizi en üst düzeye çıkarmanıza izin verecek birçok başka silah var .


To Top