Elden Ring: Milos Kılıcı Nasıl Alınır – Sınırsız FP Silah Konumu

Milos Kılıcı, Elden Ring'de her öldürmede size FP geri kazandıran çok güçlü bir silahtır - işte onu bulabileceğiniz yer!

Aradaki Topraklar, arayışınızda size yardımcı olacak çok sayıda güçlü silahla doludur. Ancak, bu kadar çok seçenek varken doğru olanı seçmek zor olabilir.Birçok oyuncu Elden Ring'deki en iyi 10 silahımızdan birini seçecek olsa da, temelde oyundaki her yapıya uyan bir silah var: Milos Kılıcı. Ayrıca, bir asanın yanında veya başka bir silahla Güç Duruşu yaparken bile kullanmayı mükemmel kılan birçok yeteneğe sahiptir .

Milos Kılıcı ve onu Elden Ring'de nerede bulabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Milos'un Kılıcı ne kadar iyi? En İyi FP Kazanç Elden Ring Silahı

Milos'un Kılıcı, gizli pasif yeteneği sayesinde, hangi yapıyı çalıştırıyor olursanız olun, hazırlıksız bir silah olarak kullanmak için mükemmel olan harika, benzersiz bir Büyük Kılıçtır!


DEX ve STR ile D Ölçeklemenin yanı sıra güçlü bir silah becerisi olan Milos'un Çığlığı - yakındaki düşmanlar için hasar olumsuzluğunu ve direnci azaltan bir çığlık. Ancak, onu bu kadar güçlü yapan gizli yeteneğidir!

Milos'un Kılıcı elinizdeyken, öldürdüğünüz her düşman için 5 Odak Noktası kazanırsınız , bu da onu büyüler için harika bir silah veya güçlü bir beceriye sahip bir silah kullanan herkes için ikincil bir kılıç yapar. Bunun nedeni, bir şişe kullanmadan çok hızlı bir şekilde çok sayıda FP elde edebilmenizdir.

İşte Milos Kılıcı'nın yanında kullanabileceğiniz bazı harika silahlar:

Elden Ring'de Milos Kılıcı Nasıl Gidilir?


  • Milos Kılıcını almak, Dung Eater'ın arayışında ilerlemeyi gerektirir.
  • Sword of Milos'u daha hızlı almak için Elden Ring'deki Dung Eater görev serisini nasıl tamamlayacağınıza dair kılavuzumuza göz atın .
  • Subterranean Shunning Ground'da Dung Eater'ı öldürerek Milos Kılıcı'nı elde edebilirsiniz. Ancak bu, onun görev dizisini tamamlayamayacağınız anlamına gelir .
  • Alternatif olarak, Dung Eater's Body'i Shunning Grounds'taki hücreden salarak, Roundtable Hold'da mesajını okuyarak ve ardından Leyndell'in dışındaki hendeğe giderek görev dizisine devam edebilirsiniz.
  • Orada Dung Eater NPC Invader ile savaşabilir ve onu yenerek Milos Kılıcını alabilirsiniz.


To Top