Elden Ring Oyuncuları, PVP'yi Yıkmak İçin Haritanın Altında AFK Rün Çiftçiliği Yapıyor

Yeni bir Rune çiftçiliği hilesi, Elden Ring oyuncularının tamamen yenilmezken AFK olmalarına izin veriyor. Ve bu süreçte PVP'yi mahvediyor.

Elden Ring oyuncularının AFK'ye giderek Runes için farm yapmanın mümkün olduğunu ilk kez keşfetmelerinin üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. Şimdi yeni bir strateji, işgalcilerin onlara hiçbir şekilde zarar vermemesini sağlıyor.

Elden Ring zor bir oyundur - inkar edilemez. Ve bazı oyuncular için oyun o kadar zor ki, üstesinden gelmek için yeterli Rün öğütmek için istismarlara başvurmaları gerekiyor.

Ne yazık ki, bu oyuncular artık başkaları için Elden Ring'in çok oyunculu deneyimini mahvediyor.Elden Ring'de AFK çiftliği yapmayı düşünüyorsanız, bunun yerine saatte 10 milyon Rün verdiği bildirilen bu kolay Rün çiftliği hilesini düşünebilirsiniz .

Elden Ring AFK Rune Farm, Oyuncuların Haritanın Altına Gizlenmesini Sağlıyor

Elden Ring AFK Rune çiftliğine yeni bir bakış, oyuncuların zarar görmeyecekleri bir yere saklanmasına izin veriyor.Kaçırdıysanız, ilk olarak geçen hafta Elden Ring'in ulaşılması imkansız yerlerinde Rün çiftçiliği yapan oyuncuları gördük . Temel öncül, kullanıcıların yürüyerek erişilemeyen bir alana ulaşmak için Torrent'i kullanmasıdır.

Kötü niyetli oyuncu daha sonra işgalcileri davet etmek için bir Alaycının Dili'ni ve avcıları kendi dünyalarına çağırmak için bir Beyaz Cypher Ring'i kullanır. Düşmanlar sizi kolayca göremedikleri ve konumunuza erişemedikleri için, genellikle sadece avcı müttefikinizle savaşacaklar veya her iki şekilde de Rünler bırakarak dünyayı terk edecekler.

Ancak şimdi oyuncular bu numarayla savaşmanın bir yolunu bulduklarından, Rune çiftçileri yer altına kaçtı. Elden Ring uçan at rune çiftliğine yeni bir bakış açısı kullanarak , Aradaki Topraklardan düşmek mümkün görünüyor.

Görünüşe göre hile, oyundan hızlı bir şekilde inip çıkmadan önce Torrent'i belirli konumlarda çalıştırarak çalışıyor. Tekrar yükleme, görünüşe göre oyuncunun haritanın altında doğmasını sağlayacaktır.

Ardından, kullanıcılar tamamen görünmez ve dokunulmaz olurken, istilacıları normal şekilde çağırabilirler.

FromSoftware'in bu yöntemlerin artık mümkün olmamasını sağlamak için adımlar atması gerektiği açıktır . Ve bu arada, Runes için aç olanlar tek oyunculuya bağlı kalmalı.

Ne de olsa Elden Ring'de uyuyan ejderhayı sıfırlamak için mükemmel bir Rün kaynağı olduğunu kanıtlayan yeni bir yöntem var . Ve bunu kullanmak diğer oyuncuların deneyimini mahvetmez!.To Top