Elden Ring: PvP'de AFK Rün Çiftçilerini Kolayca Öldürme

 lden Ring PvP'de AFK rün çiftçilerini öldürmek istiyorsanız, onları kolayca alt edebileceğiniz iki silah var!

Elden Ring'in PvP çok oyunculu modu, oyuna farklı türde bir meydan okuma getiriyor. Ancak, bazı oyuncular rünleri saklamak ve toplamak için kullanıyor.

Bir AFK rün çiftçiliği hilesi, Elden Ring'in PvP'sini yıllardır mahvediyor ve oyuncular bunu yapmanın yeni yollarını bulmaya devam ediyor.


O kadar kötüye gitti ki bazı çiftçiler Elden Ring haritasının altında AFK rune çiftliğine giden bir yer buldu !

Ancak, küçük bir oyuncu grubu adalet dağıtmaya ve AFK rün çiftçilerini durdurmaya başladı. Tabii ki, bu her zaman göründüğü kadar kolay değildir, ancak doğru silahlara sahipseniz kesinlikle mümkündür.

PvP'de Elden Ring AFK Rune Çiftçilerini Öldürmek İçin En İyi Silahlar

Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı

Elden Ring'in PvP'sinde AFK rün çiftçilerini avlarken kullanabileceğiniz en iyi yakın dövüş silahı Mohgwyn'in Kutsal Mızrağıdır.

Sadece Elden Ring'deki en iyi Arcane silahları listemizde üst sıralarda yer almakla kalmıyor, aynı zamanda AFK rün çiftçilerini alt etmek için mükemmel bir silah becerisine de sahip.

Bloodboon Ritual yeteneği, geniş bir etki alanına büyük hasar verir, bu nedenle erişilemeyen oyunculara zarar verebilir!

Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı'nı elde etmek için önce Elden Ring'deki Mohgwyn Sarayı'na nasıl ulaşacağınızı bilmeniz gerekir . Ardından, Lord of Blood patronu Mohg'u yenmeniz ve Roundtable Hold'da Enia ile Hatırasını takas etmeniz gerekir.

Eğer zorlanıyorsanız, Elden Ring'deki herhangi bir patronu kolayca öldürmek için bu numarayı kullanın !

kavanoz topu

İkincisi, Jar Cannon'u almak isteyeceksiniz. Elden Ring'deki en iyi yaylardan herhangi biri, AFK rün çiftçilerini uzaktan yakalamak için çalışabilirken, Kavanoz Topu daha da etkilidir. Bunun nedeni, onunla ateş ettiğiniz düşmanları geri savurmasıdır.

Güvencesiz bir çıkıntıya tüneyen herkes, siz onları vurduktan sonra uçarak ölüme gönderilecek. Bu, en popüler AFK rün yetiştirme noktalarının çoğu için tek seferlik bir öldürme olabileceği anlamına geliyor!

Bununla birlikte, bu topu Somber Smithing Stones kullanarak da yükseltebilirsiniz .

Kavanoz Topu'nu elde etmek için önce Elden Ring'deki Gelmir Dağı'na nasıl tırmanılacağını bilmeniz gerekir . O zaman Volkan Mağarası'nın sonunda Yarı İnsan Kraliçe Margot patronunu yenmelisiniz.

Devamını Okuyun: Elden Ring Efsanesi 'Onu Yalnız Bırakma', Oyuncuların Malenia'yı Yok Etmesine Yardımcı Oluyor

Ve bunlar Elden Ring PvP'de AFK rün çiftçilerini yenmek için en iyi iki silah! Elden Ring yapınız için de en iyi zırhı kullandığınızdan emin olun, savaşırlarsa diye!

Meta Elden Yüzük Yapıları:

Elden Ring'de Kullanılacak En İyi 5 Yapı

Meta PVP Faith Build – OP Giantsflame Take Thee

En İyi 'Yenilmez' Yapı – OP Sağlık Yenilenmesi ve Hasar Azaltma

OP Ejderha Şövalye Yapısı – Ejderha Büyüleri

Ayrıca, Redditor u/SoraBanTheThirs sayesinde bu iki silahı çalışırken kontrol ettiğinizden emin olun.


To Top