Elden Ring: Tüm Dragon Heart Konumları ve Yaptıkları

Miyazaki & George RR Martin yapımında ejderhalar her zaman bulunacaktı. Elden Ring'in pullu yaratıkları Dragon Hearts düşürür, işte hepsini bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz yer!

Elden Ring'de ilerlerken, Tarnished'iniz gerçekten vahşi birçok düşmanla karşılaşacak. En hayranlık uyandıranlardan bazıları, Aradaki Topraklarda dolaşan ejderhaları içerir.

Bu canavarlar, her biri kendine özgü yetenek ve davranışlara sahip birçok farklı çeşitte gelir. Ama onları bir kez öldürdüğünüzde, size beklenmedik bir hediye verilecek: Kalpleri.

Ejderha Kalpleri, Elden Ring'deki belirli karakter yapılarının anahtarıdır ve sonludurlar, yani onları Runes'ta yaptığınız gibi gruplayamazsınız.

Kalp Düşüren Tüm Elden Ring Ejderhaları

Bu listedeki Ejderhalar, çoğu oyuncunun muhtemelen ilk ziyaret edeceği alanlardan başlayarak oyun içindeki konumlarına göre kategorilere ayrılacaktır.

Limgrave

Uçan Ejderha Agheel (Ateş, x1 Kalp) – Çılgınca yoldan çıkmadıysanız, bu canavar karşılaştığınız ilk Ejderha olmalıdır. Kanlı Parmak Avcısı Yura sizi uyaracağı için Limgrave Gölü'nün merkezine iniyor .

Göllerin Liurnia'sı

Glitstone Dragon Smarag (Magic, x1 Heart) – White Mask Varre'nin görev serisine devam ettiğiniz Rose Kilisesi'nin kuzey batısında, Smarag'ı kayalık bir çıkıntının yanında uyurken bulacaksınız.

Magma Wyrm Makar (Ateş, x1 Kalp) – Liurnia'dan kuzey nehri boyunca ilerleyin ve Harabe Uçurumu Uçurumu'na tırmanın. Aynı zamanda Altus Platosu'na giden iki yoldan biri olan bu bölgenin patronu bir Ejderha Kalbi düşürür.

Glintstone Dragon Adula (Magic, x3 Hearts) – Adula başlangıçta Üç Kızkardeş'te bulunur, ancak sağlığını bir kez düşürdüğünüzde, daha sonra görevde erişilebilir olan Manus Celes Katedrali'ne ışınlanır.

Adsız Ejderhalar (Büyü, her biri x1 Kalp) – Ayışığı Alter'ın batısında üç genel Ejderha vardır. Elden Ring'deki diğer isimsiz Ejderhaların aksine, bunlar birer Kalp düşürür.

Caelid

Decaying Ekzykes (Scarlet Rot, x1 Heart) – Bu tuhaf yaratık, Caelid'den geçen yolu koruyor. Güneye gidin ve şüphesiz bu Ejderha ile karşılaşacaksınız. Ekzykes, bir tür Rotten Breath kusar ve işte bunu nasıl kullanabileceğin!

Flying Dragon Greyll (Ateş, x1 Kalp) – Greyll, Farum Greatbridge'deki yolunuzu keserek kuzey ve güney Dragonbarrow'u birbirine bağlar.

Elder Dragon Greyoll (Debuff, x5 Hearts) – Dragons'un annesi Greyoll, 5 yavrusuyla çevrilidir. Onu öldürmek için onları alt et, çünkü o yaştan etkilenmiş ve sana saldıramaz. Bununla birlikte, karakterinizi zayıflatan kükreyecek. Zayıflatıcı kükreme , diğer inanılmaz büyülerle birlikte her Kararmış'ın elde etmesi gereken bir Büyü olarak elde edilebilir!

Magma Wyrm (Ateş, x1 Kalp) – Bu Magma Wyrm çeşidi Gael Tüneli'nde bulunur.

Mt. o gelmiyor

Magma Wyrm (Ateş, x1 Kalp) – Katledilecek başka bir Wyrm, bu sefer Volcano Manor, Mt. Gelmir Legacy Dungeon'da.

Magma Ejderhası (Ateş, x1 Kalp) – Sondan bir önceki Ejderha. Bu, Seethewater Terminus'un yanındaki Lav Gölü'nde bulunur.

Devlerin Tepeleri

Borealis, Dondurucu Sis (Frostbite, x1 Heart) – Borealis, donmuş gölün üzerinde, haritanın en kuzey doğusunda yer alır. Göl büyük, bu yüzden onu bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz.

Great Wyrm Theodorix (Ateş, x3 Hearts) – Şaşırtıcı Albinauric Rise'ın kuzeyindeki donmuş konumuna rağmen , Great Wyrm Fire hasarı verir Buna göre hazırlanın.

Elden Ring'de Dragon Hearts Ne Yapar?

Artık Elden Ring'deki her Ejderhanın iç organlarını topladığınıza göre, ne yaptıklarını merak edeceksiniz.

Onları iki Dragon Communion Kilisesinden birine götürün ve onları, güçlü Ejderha-tabanlı Büyüler öğrenmek için alterde tüketebileceksiniz.


To Top