Elden Ring ultra geniş monitörlerle uyumlu mu?

FromSoftware hayranları, sevinin! Elden Ring nihayet geldi ve Torrent aracılığıyla güvenilir ruh atınızı koşmanız, gizlice sokmanız ve sürmeniz için uçsuz bucaksız Orta Topraklar'ı açtı. Seni öldürmek için bekleyen çok sayıda zorlu patron ve saatlerce maceraya devam etme isteği uyandıracak pek çok sürpriz var. Ultra geniş monitörlü bir PC'de oyun oynuyorsanız, Elden Ring'in ultra geniş desteği olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz, böylece 21:9 en boy oranında oynayabilirsiniz.Konu hakkında bilmeniz gerekenler.

Ultrawide'ın Elden Ring ile ilgili sorunları nelerdir?

Özetle, Elden Ring 21:9 en boy oranında görüntülenmez, bu da oyunun ekranın ortasında yalnızca 16:9 oranında görüntülendiği anlamına gelir.

Özellikle The Lands Between'in ultra geniş ekranda ne kadar mükemmel görüneceği düşünüldüğünde, bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Bazıları Ultrawide desteğinin 1.02 veya 1.03 güncellemelerinde geleceğini ummuş olabilir, ancak ne yazık ki durum böyle olmadı.

Elden Ring'i 21:9 ultra geniş en boy oranında oynayabilir misiniz?

Ne yazık ki, Elden Ring'de Ultrawide için resmi bir ayar veya destek yoktur. FromSoftware daha önce Elden Ring'in 21:9 ultra geniş en boy oranını veya benzer bir şeyi desteklemeyeceğini açıklamıştı.

Ultra geniş mod olacak mı?

Görünüşe göre artık 21:9 en boy oranında oynamanıza izin veren birkaç Elden Ring Ultrawide modu var. Uberhalit sürümünü GitHub'dan buradan indirebilir veya Dziggy'nin Nexus Modlarında Ultrawide UI Düzeltmelerini buradan indirebilirsiniz.

To Top