Elden Ring'de Inferno Crozier Prelate'i nerede bulabilirim?

Prelate's Inferno Crozier, Elden Ring'de her tür düşmana büyük hasar vermek için gücü ve çevikliği artıran devasa bir çekiçtir. Bu kılavuz size Inferno Crozier Prelate'i nerede bulacağınızı ve nasıl alacağınızı söyleyecektir.

Elden Ring'de Inferno Crozier Prelate'i nerede bulabilirim?

Prelate'in Inferno Crozier'ı, kullanmak için çok miktarda Güç istatistiği gerektirir. Bu devasa silahla bir saldırıyı kaçırırsanız, oyuncu düşman saldırılarına açık olacaktır. Kullanmak için Strength 45 ve Dexterity 8 gerektirir.

Prelate's Inferno Crozier, Vagabonds gibi cam top yapıları için iyi bir seçenektir. Silahın en iyi statüsü, 156 fiziksel hasar ve 100 kritik hasar vermesini sağlar. Prelate's Inferno Crozier'ın sahip olduğu inanılmaz bir yetenek, bir alev dalgası oluşturmak için yeri parçalayabilmenizdir.

Oyuncunun gücü arttıkça silah hasarı artar. Bu silahı daha da ölümcül yapan şey, savaşın külleriyle birleştirilebilmesidir.

Inferno Crozier Prelate'i bulabileceğiniz birden fazla yer var. Bu yerler aşağıda listelenmiştir.

Prelate's Inferno Crozier, Fort Laiedd'de, Grace Seethewater Terminus Bölgesi'nin veya Whiteridge Yolu'nun yanında bulunabilir.

İlk konum burada tartışılacaktır. Fort Lyedd'e gitmek için Seatwater's Grace Place'den batıya gidin. Kaleye girin ve söz konusu silahla donanmış bir düşmanla karşılaşacaksınız.

Düşman orta mesafeden ateş saldırılarını kullanır. Kendinizi ateşten koruyun ve düşmanı yenmek için tereddüt etmeyin, çünkü düşmanı öldürmek zor olmayacaktır. Düşmanı öldürdükten sonra, Prelate's Inferno Crozier'a sahip olacaksınız.


To Top