Elden Ring'deki Her Nitelik İçin En İyi Silah

 Elden Lord olma yolculuğunuzda size yardımcı olacak her özellik statüsüne dayalı Elden Ring'deki en iyi silahlar burada.

Elden Ring baştan sona zorlu bir yolculuktur. Oyuncuların sürekli olarak karakterlerinin seviyesini yükseltmeleri, en iyi eşyaları bulmaları ve hikayeyi tamamlama şansı elde etmek için en iyi yapıları kullanmaları gerekecek.


Black Mage Build gibi oyun sonu patronlarından bazılarını eritmenizi sağlayan çok sayıda harika yapı var .

Ancak bazen istatistiklerinize ve zırhınıza uygun bir silah bulmak istersiniz .

Bunlar, Elden Ring'de bulabileceğiniz her özellik için en iyi silahlardır.

Elden Ring'de Her Stat için En İyi Silah

Elden Ring'deki en iyi silah, yapınızın hangi özelliğe öncelik verdiğine bağlı olacaktır.

Ancak oyuncuların çoğu yapı için ihtiyaç duyacağı bazı özellikler vardır.

Bunlar şunları içerir:

Kuvvet

Genel sağlığınızı artırmak için kullanılır. Oyuncular, oyun sonu alanlarına girerken Vigor statlarını en az 40'a getirmeyi hedeflemelidir.

Akıl

Beceriler, büyüler ve büyüler için Odak Noktalarını artırmak için kullanılır. Büyülere veya becerilere aşırı derecede güvenen oyuncular, bir matara ile yeniden doldurmadan önce söz konusu becerileri kullanabilecekleri sayıyı artırmak için Mind'a yatırım yapmalıdır.

Bazı beceriler, doğru şekilde kullanılmadan önce belirli bir miktarda Odak Noktası gerektirecektir.

Dayanıklılık

Dayanıklılık, dayanıklılığı ve taşıma limitini artırmaya yardımcı olmak için kullanılır. Güç veya el becerisi geliştirmeye odaklanan oyuncuların, eşyalarının ne kadar ağır olabileceğinden dolayı bol miktarda ihtiyacı olacaktır.

Bunları sıraladıktan sonra, yapınızı temel alabileceğiniz her özellik için en iyi silahlar bunlardır.

En İyi Zeka Silahı – Dark Moon Greatsword

Kara Ay Büyük Kılıcı, Ranni'nin görevi tamamlandıktan sonra elde edilebilir. Starscrouage Radahn ve hatta Astel, Naturalborn of the Void gibi oyuncularla karşı karşıya kalmanızı sağlayacak uzun ve meşakkatli bir görev .

Dark Moon Greatsword, daha küçük düşmanları şaşırtabilen ve uzaktan saldırabilen harika bir silahtır.

Bir İstihbarat inşası için en güçlü silah olarak bir Greatsword'e sahip olmak biraz alışılmışın dışında görünebilir , ancak doğru yapıldığında düşmanlara inanılmaz hasar verebilir.

Buz Büyücüsü Yapısının birincil silahıdır . Özel silah becerisi olan Moonlight Greatsword etkinleştirildiğinde, silahı ay ışığıyla kaplar. Bu, oyuncuların düşmanlarına don hasarı vermelerini sağlar.

En İyi İnanç Silahı – Kutsal Kalıntı Kılıcı

Kutsal Kalıntı Kılıcı , Elden Beast'i yendikten ve Elden Remembrance'ı Enia ile değiştirdikten sonra elde edilebilir .

Özel silah becerisi olan Wave of Gold, oyundaki en iyilerden biridir. Oyuncular zeminde bir altın dalgası başlatarak çoğu düşmanı eritir.

Patronlarda kullanmak biraz daha zordur, ancak oyuncular doğru açıklığı bulduğunda yine de başarabilirler. Radagon'un Simgesi ile eşleştirin ve oyuncular becerilerini biraz daha hızlı kullanabilecekler.

Mohgwyn's Palace'da çiftçilik yapmak için kullanılacak en iyi silahtır . Tam bir +10 Kutsal Kalıntı Kılıcı, oyunculara bir dakikadan kısa sürede neredeyse 30.000 rün kazandırabilir.

En İyi Beceri Silahı – Malenia'nın Eli ve Kan Nehirleri

En iyi el becerisi silahı bir nevi havadadır. Bir yandan, Kan Nehirleri Elden Ring'deki mutlak en iyi silahtır .

Özel silah yeteneği Corpse Piler, çoğu düşmanı delip geçebilir ve herkese kansız bir şekilde saldırabilir.

Ancak diğer yandan Hand of Malenia, Dexterity Builds ile inanılmaz derecede iyi ölçeklenir ve özel silah becerisi Waterfowl Dance'i kullanmak eğlencelidir.

Her iki silah da , aşırı güçlü Vampire Build'deki tılsımlar kullanılarak büyük ölçüde güçlendirilebilir .

Ayrıca her ikisini de kullanabilirsiniz ve belirli bir beceriyi kullanmak istediğinizde, o silahı etkinleştirmek veya sağ elinizde bırakmak için sadece iki elle kullanabilirsiniz.

En İyi Güç Silahı – Prelate's Inferno Crozier

Prelate's Inferno Crozier, Fort Laeidd'deki bir düşmandan düşürülebilir.

Bu, Elden Ring'deki en eğlenceli silahlardan biridir ve en iyi Güç Silahı için bizim seçimimizdir.

Düşmanları etrafa savurmanızı sağlar ve özel silah becerisi olan Prelate's Charge, oyuncuların çekiçlerini yere çarpmasına ve bir alev dalgası içinde düşmanlara saldırmasına olanak tanır.

Miquella'nın Kılıcı Malenia'yı bile şaşırtabilir.

En İyi Arcane Silahı – Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı

Oyuncuların Elden Ring'de bulabilecekleri en iyi gizli silah Mohgwyn'in Kutsal Mızrağıdır.

Oyuncular, Mohgwyn Sarayı'nda Mohg, the Omen'i yendikten ve Enia ile Bloodlord'un Hatırasını takas ettikten sonra bunu elde edebilecekler .

Mohgwyn'in Kutsal Mızrağı mükemmel bir menzile sahiptir ve tüm oyundaki en yüksek kanama yeteneklerinden birine sahipken sadece düşmanları dürtmek için yararlıdır.

Özel silah yeteneği Bloodboon Ritual, oyuncuların düşmanlara kolayca kan kaybetmesine izin verir.

Bunlar, her özellik için Elden Ring'deki en iyi silahlardır. Bu silahlardan herhangi biri envanterinizde varsa, ne kadar zor olursa olsun oyunun herhangi bir alanına hazır olacaksınız.

To Top