Elden Ring'den Kesilmiş Bir Özellik Keşfedildi

Lance McDonald, FromSoftware topluluğu için yeni bir isim değil. Elden Ring, herhangi bir tanıtım gerektirmeyen bir oyundur. 

Her zaman olduğu gibi, FromSoftware harika bir oyun yaparak harika bir iş çıkardı ve bize derin, ödüllendirici ve oyuncuları devasa açık dünyanın neler sunabileceğini keşfetmeye ve görmeye teşvik eden bir bilgiye sahip başka bir oyun verdi. Lance'e göre, bu deneyimi zenginleştirebilecek bir özellik, 2021'in sonundaki erken Ağ Testi arasında bir yerde kesildi ve oyunun son sürümüne dahil edilmedi, potansiyel olarak hayranları mevcut bilgiden daha fazla içerik almaktan mahrum bıraktı.


Lance, başka bir YouTuber olan Sekiro Dubi ile bu özelliği vurgulamak için çalıştı. Bu özelliğin piyasaya sürülmesiyle, oyuncular bir rüya demleme iksiri yapmak için uyuyan bir hayvandan 'rüya sisi' alabileceklerdi; bu, dünyadaki NPC'lerle paylaşıldığında, daha fazla açıklama ve diyaloga yol açabilecek ve daha fazlasını mümkün kılabilecekti. anlatı keşfi. Ne yazık ki Lance, özelliğin son sürümden kesildiğini ve oyundaki uyuyan hayvanların artık ağ testinde olduğu gibi pasif davranmayacağını ve bunun yerine oyuncuya saldırmak için uykularından uyanacağını söylüyor. Bu benzersiz oyun öğesi, Elden Ring'in hikayesini ve dünyada saklı olan ek açıklamayı bir araya getirmede bilgi avcılarına önemli ölçüde fayda sağlayabilecek bir şey.

Dream brew gibi bir iksir, oyundaki diğer NPC'lerin eylemlerini duymamıza ve görmemize ve daha fazla bağlam veya irfan açıklamasına izin verirdi. Özelliğin tekrar geri döndüğünü görüp göremeyeceğimiz henüz bilinmiyor.


To Top