Free Fire Ödül Kodu 2022 İtfa kodu ve Site

 Ücretsiz Yangın Ödül Kodu 2022 İtfa kodu ve Site buradan kontrol edilebilir. Ağustos 2022 FF Ödül kodunu şimdi bu sayfadan alın . Free Fire şu anda Hindistan'daki en popüler Battle Royale oyunlarından biridir ve hem Android hem de iOS cihazlarda kullanılabilir. Bu oyunun benzersiz yönü, mevcut oyun içi ürünlerin çeşitliliğidir. Bu oyunda karakterler, silah görünümleri ve ifadeler gibi birçok farklı kozmetik şeyi keşfedeceksiniz. Bu şeyleri elde etmek için Elmas gibi oyun içi nakit harcamanız gerekir.Free Fire Ödül Kodu 2022

Free Fire, bugüne kadar 100 milyondan fazla indirme ile dünya çapında en popüler mobil dövüş oyunlarından biridir. Oyun kısa süre önce Google Play Store'da 1 milyar indirme sayısına ulaştı. Oyun, oyuncuları meşgul etmek ve eğlendirmek için sürekli olarak yeni etkinlikler ve teşviklerle güncelleniyor.


Free Fire Redemption Code 2022

Bu ürünleri oyun içi mağazadan satın almak için elmas ödeyemeyen oyuncular bunun yerine kodları kullanmayı düşünebilirler. Kuponları kullan, Free Fire için oyun içi şeyler satın almak için de kullanılabilir. Şirket, müşterilerine düzenli olarak itfa kuponları sağlamaya devam etmektedir. Bu kullanım kodları ise belirli bir sunucu içindir.


Ücretsiz Yangın Kodlarının Nasıl Kullanılacağına İlişkin Talimatlar


Oyuncular, oyun içi mağazadan satın alabilecekleri oyundaki yeni görünümleri ve ürünleri elde etmek için sabırsızlanıyorlar. Free Fire'ın oyun içi parası olan Diamonds, oyunda bulunan malları ve kozmetikleri satın almak için harcanmalıdır.


Bu elmaslar, oyuncular tarafından gerçek para kullanılarak doldurulabilir. Herkesin eşyaları gerçek parayla satın almaya gücü yetmez, bu yüzden oyun düzenli olarak yeni kullanım kodları yayınlar, oyuncular bu kodları öğeler ve kozmetikler karşılığında Free Fire Redeem Codes Web Sitesi aracılığıyla kullanabilirler.


Sürümler, her biri 12 karakterden (rakamlar ve harfler dahil) oluşan ve kodun başarılı bir şekilde kullanılması durumunda çeşitli teşvikler için kullanılabilen düzensiz bir temelde kullanma kodlarını kullanır. Bu kullanım kodlarının belirli bir süre sınırı olduğundan ve belirli bir süre sonra kullanım süresi dolacak olduğundan, para çekme prosedürünü tamamlamak için hızlı hareket etmelisiniz.


Free Fire Ödül Kodu 2022 nasıl kullanılır

Free Fire Redeem Codes'u kullanmak için, öncelikle Prize.ff.garena.com adresinde bulunan Free Fire ödül kullanım web sitesini ziyaret etmelisiniz. Sürecin bu noktasında VK, Facebook, Huawei Kimliğinizi, Google, Twitter hesabınızı veya Apple Kimliğinizi kullanarak Free Fire hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Hesabınıza girdikten sonra, Kullanma Kodunu girmeniz istenecek ve bunun ardından ödüller Free Fire Kasanıza (varsa) yerleştirilecektir. Bunları daha sonra uygulamayı yeniden başlatarak envanterinize ekleyebilirsiniz.


Free Fire Redeem Code için web sitesine gidin.

Free Fire kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Hesabınıza giriş yaptığınız anda, aldığınız kodu kullanma şansınız olacak.

Bu otomasyon, Hindistan bölgesindeki kullanıcılar için Hindistan bölgesini yapılandıracaktır.

Kullanım kodunu girer girmez bir onay mesajı alacaksınız.

Kodun başarıyla kullanılmasının ardından oyun kasasına geçmelisiniz.

Oyun duvarı, kullanım kodu karşılığında oyun lobisinde görünecek ve hesabınıza para veya elmas yüklenecektir.

Oyunda oyun içi şeyler satın almak için altın ve elmas kullanılabilir.

FF Ödül Kodu 2022

Pubg Mobile India'nın oynamaya müsait olmadığı dönemde önemli bir popülerlik kazanan macera odaklı bir battle royale oyunudur. Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olma yolunda hızla yükseliyor ve Google Play Store'da iyi bir puan aldı.


To Top