Free Hulu Accounts 2022 | 1 Month Premium Login & Passwords

 Ücretsiz hulu hesapları 2022. Hulu, ücretli filmler ve TV şovları yayınlayan bir web sitesidir. Bugün milyonlarca kullanıcısı olan Hulu, onlarca kategoride film ve dizi yayınlıyor. Pek çok kullanıcı, tamamen ücretli bir akış hizmeti sağlayan bu web sitesinde üyelik satın almak pahalı olduğu için ücretsiz giriş bilgileri arıyor. Bu nedenle web sitemiz ücretsiz hulu hesapları ve şifreleri yayınladı.Ücretsiz Hulu Hesapları 2022

Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan hulu hizmeti için ücretsiz bir hesap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yayınladığımız hulu hesapları ve şifreleri ile bu uygulamaya en az 1 ay ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Tek yapmanız gereken, erişmekte olduğunuz hesabın şifresini değiştirmek. Çünkü bu hesaplardan birine aynı anda ikiden fazla kullanıcı giriş yaparsa hulu sistemi hesabı kapatabilir veya kısıtlayabilir. Hulu ücretsiz hesabınızı sorunsuz kullanmak için önce şifreyi değiştirin.

Bu hesaplar sık ​​sık güncellenecek ve yayınlanacaktır. Hesap almakta sorun yaşıyorsanız yorum yazabilirsiniz.

Hulu Girişi ; Şifre

Rapidwoy@gmail.com kazanç46pax
liawtobren78@gmail.com chezy47c
dentobagg@gmail.com worTal3ic
cihiyten@gmail.com morkex1152
helwoyd@mail.com carcy8126
ven_mag@hotmail.com 316901215
yowtobalr@gmail.com yPxidM3da
rpoxa47@gmail.com Tizam99

Hulu Hesap Oluşturucu

Maalesef Hulu için yayınladığımız hesap oluşturucuyu kaldırmak zorunda kaldık. Çünkü sitemizi ziyaret eden kullanıcılar birçok hesap için yayınladığımız jeneratör yazılımını gereğinden fazla kullanmışlardır. Web sitemizde önemli hatalara neden olduğu için jeneratör programını kaldırdık. Bir hesap için diğer listelere göz atabilir veya bunlara yorum yapabilirsiniz.

Hulu Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Hulu hesapları birden fazla cihazda oturum açmanıza izin verse de, aynı anda yalnızca 2 ekran görüntüsüne izin verir. Yani birçok farklı cihazda oturum açabilirsiniz ancak aynı anda maksimum 2 farklı ekranda yayın yapabilirsiniz. Bu nedenle, web sitemizdeki bir hesaba eriştiğinizde şifrenizi değiştirmenizi rica ediyoruz. Aksi takdirde, hesaba aynı anda birden fazla kişi bağlandığında hulu sizi hesaptan atabilir.

Reklamsız Hulu Nasıl Yapılır

Hulu'da düşük bir paket seçtiğinizde, hizmeti reklamlarla kullanmak zorunda kalacaksınız. Bazı durumlarda oldukça can sıkıcı olabilen bu reklamları hulu'dan kaldırmak mümkün. Eğer google chrome kullanıyorsanız ublock-origin uzantısını kullanmanız faydalı olabilir. Farklı bir web tarayıcısı kullanıyorsanız, ilgili uygulama mağazasına giderek "reklam engelleyen" uygulamalara göz atabilirsiniz. Bunlardan birini indirerek karşınıza herhangi bir reklam çıkmasını engellemiş olursunuz.

Reklam engelleme yazılımlarının kullanımı büyük şirketler için çok önemli değil ama küçük işletmeler için önemlidir. Örneğin, web sitemizi kullanırken bir reklam engelleyici kullanıyorsanız, lütfen kapatın. Çünkü ekibimiz reklam gelirleri ile her gün yeni ücretsiz hesaplar paylaşmaya devam ediyor.

Hulu'da İzleme Partisi Nasıl Yapılır?

Hulu watch party, arkadaşlarınızla film veya dizi izlemenizi sağlayan bir sistemdir. İzleme partisi sayesinde farklı lokasyonlardaki arkadaşlarınızla aynı anda film ve dizi izleyebilir, izlerken mesajlaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla Hulu İzleme Partisi Yapmak İçin :

  1. hulu'da oturum açın.
  2. İzleme partisi için uygun olan diziyi veya filmi seçin (Bunu her başlığın yanındaki üç noktayı ve ardından ayrıntılara tıklayarak görebilirsiniz. İzleme partisi için seçtiğiniz film veya dizi kullanılıyorsa, Üzerine geldiğinizde "parti izle" simgesini göreceksiniz.
  3. Ayrıntılar sayfasına geldiğinizde, "parti izle" düğmesini tıklayın.
  4. Ardından “partiyi başlat” düğmesine tıklayın.
  5. Ardından hulu, başka birini davet etmeniz için size bir bağlantı verecektir. Partiyi birlikte izlemek istediğiniz arkadaşınıza bu linki göndererek partiye başlayabilirsiniz.

Ancak izleme partisine davet ettiğiniz arkadaşınızın hulu hesabı olması gerektiğini unutmayın.

Ücretsiz Hulu Premium Hesapları 2022 Nisan

Hulu için mevcut ücretsiz hesapları ve şifreleri arıyorsanız, aşağıdaki listeden giriş yapabilirsiniz. Premium üyelik olan tüm bu hesapların en az 1 ay kullanım hakkı vardır. Ücretsiz hulu hesaplarından herhangi birini 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak hulu hesapları aynı anda 2 cihazdan fazla akış sağlamaz. Bu nedenle erişmiş olduğunuz hulu hesabını sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Giriş yapmak
Şifre
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
Macbride88@gmail.com
karanlığa
hindu4702@gmail.com
rintobaz
art.pinnol@mail.com
gilbiy020
horwoland67@gmail.com
iptinzil22
Lachney226@gmail.com
harboz27
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
darwin5081@gmail.com
orbaxi969
undred.kinggo@gmail.com
dexter388
Kurth2658@gmail.com
grifazzad
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
To Top