Godfall: Ultimate Edition – Aktif SHiFT Kodlarının Tam Listesi

 Godfall, diğer bazı Gearbox Publishing oyunları gibi, SHiFT kodlarından bir dizi ödül içerir. İşte aktif SHiFT kodları ve bunların nasıl kullanılacağı.

Gearbox'ın Tiny Tina's Wonderlands için SHiFT kodları vermesine benzer şekilde, Godfall oyuncuları oyun içi ödüllerin kilidini açmak için kodları kullanabilir.

Piyasada çok fazla Godfall SHiFT kodu olmasa da, birkaç tane var. İşte şu anda aktif olan kodlar ve oyun içinde sundukları şeyler.Godfall – 2022'de Aktif SHiFT Kodları

Godfall: Ultimate Edition'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte Nisan 2022 itibarıyla tüm aktif ve güncel Godfall SHiFT kodlarının listesi:

Kraliyet Fortitude Siper Görünümü

Z9CBT-5K3TT-BBJJ3-TT3TB-Z9CTF

Ashengod Anka Kuşu Derisi

Z9CT3-BC3JB-T33TJ-TBJBB-KXJB3

SHiFT kodlarının süresi dolabilir ve dolabilir, ancak bu kodlar bir süredir ortalardadır ve yakın zamanda kaybolmaları pek olası değildir. Ancak, yaparlarsa, bu makaleyi güncelleyeceğiz!

Ancak SHiFT kodlarını nasıl kullanırsınız? Yeni Godfall ödüllerinizi nasıl kazanacağınızı öğrenin!

Godfall'da SHiFT Kodları Nasıl Kullanılır?

Godfall için SHiFT kodlarını kullanmanın iki yöntemi vardır. Bunlardan biri SHiFT web sitesi aracılığıyla, diğeri ise Godfall'un kendisinde.

Oyunda

Yukarıdaki SHiFT kodlarını oyun içinde kullanmak için ana menüyü (ayarları değiştirdiğiniz yer vb.) açmanız ve SHiFT Kodlarını Kullan'ı seçmeniz yeterlidir.

Ardından, SHiFT kodunuzu girin ve ganimetinizi oldukça kolay bir şekilde almalısınız!

SHiFT Web Sitesi

Alternatif olarak, Gearbox SHiFT web sitesine giriş yapabilir ve kodları orada kullanabilirsiniz. Web sitesine gidin , giriş yapmak için hesap bilgilerinizi kullanın ve ardından Ödüller sekmesine tıklayın.

Sadece kodunuzu girin ve ödüllerinizi kullanın!

Ödüllerin oyununuzda mevcut olduğundan emin olmak için hangi platformda oynuyorsanız oynayın, oyununuzu yeniden başlattığınızdan emin olun!

Ve işte bizde! Şimdi harika oyun içi ödüllerin seni bekliyor olmalı! Yeni SHiFT kodlarının eklenip eklenmediğini kontrol etmeye devam edin!

To Top