Görünümlü Ücretsiz Fortnite Hesapları 2022 | Renegade Raider E-posta ve Şifreleri

 Ücretsiz fortnite hesapları 2022. Fortnite, savaş temalı oyunlar arasında en iyi oyunlardan biridir. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak oynanan bu oyun büyük ilgi görmektedir. Fortnite, Epic Games tarafından yayınlandığı için oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak bazı kıyafet, karakter ve özel eşya satın alabilmek için hesabınızda v-dolar olması gerekir. Ücretli olarak satılan v-bucks ile birçok özel eşya ve karakter satın alabilir, oyundaki konumunuzu yükseltebilirsiniz.

Ücretsiz Fortnite Hesapları 2022

Birçok oyuncunun fortnite için ücretsiz hesap aradığını biliyoruz. Bu yüzden freeaccountpro olarak, skinleri olan ücretsiz ve fortnite hesaplarını yayınladık. Bazıları web sitemiz tarafından oluşturulmuş, bazıları ise özel kaynaklardan toplanan hesap bilgileridir. Bunlar sınırlı sürümler olduğu için 1 adede kadar ücretsiz hesap alın.pixral.id@gmail.com ; pilimany27

dovaral1218@gmail.com ; ovtal437c

ghildan_ov@hotmail.com ; ebraDHi

Oltaycond@gmail.com ; stirang688

elbaypos1898@gmail.com ; hovertp47

sizveybin@gmail.com ; iltilbery90

profortnite1@gmail.com ; 1197802462

hlieyam6363@gmail.com ; chiz63Vas

plizabonia@gmail.com ; setwalker22

hitirlac18@gmail.com ; 960785806

wayhal.pim@gmail.com ; siztac4613

Ps4 ve Pc İçin Pro Fortnite Ücretsiz Hesaplar

Epic Games'in yayınladığı fortnite oyununu ps4 veya pc'de oynamak için hesap arıyorsanız sitemizden giriş yapabilirsiniz. Aşağıda yayınladığımız skinlere sahip ücretsiz fortnite hesapları ps4 ve pc için mevcuttur. Çoğu daha önce kullanıldığı için profesyonel fortnite hesaplarıdır. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifre değiştirerek ps4 veya pc cihazınızda fortnite oynamaya başlayabilirsiniz.

pisi6cid@mail.com ; sizdti547

elvayy77@gmail.com ; pXkal45i

folrpoldic458@gmail.com ; AxAL5ic

siitbanc17@gmail.com ; bidibic179

iztilay188@gmail.com ; Oyvanhol489

halveh901@mail.com ; acvbiylan7p

rangerpro@gmail.com ; obhonal602

kimhond@gmail.com ; etobianh58

Renegade Raider Hesabı Ücretsiz

Web sitemizde fortnite hesapları yayınlamadan önce, birçok kişinin efsanevi renegade raider ile bir hesap aradığını fark ettik. Bu nedenle, çalışan girişler bulmaya çalışarak ücretsiz renegade raider hesaplarını paylaşan yüzlerce web sitesini kontrol ettik. Çok az sayıda çalışan hesabımız olmasına rağmen bu efsane hesapları sitemizde ücretsiz yayınlama kararı aldık. Herhangi bir giriş bilgisi alarak renegade raider ile fortnite hesabını ücretsiz oynayabilirsiniz. Ancak bu liste bir daha sitemizde güncellenmeyecektir.


ivany.di@gmail.com ; cPadiD371

ohvalicy.ton@gmail.com ; shenzval88

prolgen.ren@gmail.com ; gYpzak52

helvayt.ictan@gmail.com ; cybont682

gelboy@gmail.com ; pixTpol

sizheyd_pol@hotmail.com ; geffond326


Fortnite'ta Ücretsiz Görünümler Nasıl Alınır?

Eğer fortnite oyununda ücretsiz skinlere sahip hesaplara sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Ama şunu belirtmekte fayda var. Hesabınıza ücretsiz fortnite görünümleri atayabilmeniz için aşağıdaki adımları tamamlayın. Hazırsanız başlayalım!

Kendinize bir Amazon hesabı oluşturmanız gerekir.

Bir Amazon hesabının yanı sıra Fortnite ve Twitch hesaplarına sahip olmak çok önemlidir.

Epicgames.com/fortnite bağlantısına gitmeli ve ardından beliren 'Twitch Prime Üyesi Değil' butonuna tıklamalısınız.

Bunu tıkladıktan sonra, Twitch Prime'ın etkinleştirilmesi gereken bir sayfa göreceksiniz. Açılan sayfada kredi kartı bilgilerinizi onaylamanız ve ardından 7 günlük ücretsiz kullanım hakkı kazanmanız gerekecektir. Bu işlemleri yaparken daha önce aktif etmemiş olmanız gerekmektedir.

Bu adımlardan sonra Amazon ve Twitch hesabınızı eşleştirmiş olacaksınız.

Adım adım ilerlediği için son adımda sizlere sunduğumuz yukarıdaki adreste ayrıca 'var Twitch prime' butonu bulunmaktadır. Buraya tıkladıktan sonra 'Evet' butonuna tıklıyorsunuz ve ardından oyunu oynamak için tercih ettiğiniz platforma tıklıyorsunuz.

Bu adımlar sizi yeni bir sayfaya yönlendirecek ve Epic Games hesabınızın onaylanmasını sağlayacaktır.

Sayfanın alt kısmında yer alan 'Twitch.tc üzerinde hak talebinde bulunmak için tıkla' butonuna tıklamanız ve yayın alanına geçiş yapmanız gerekmektedir.

Twitch yayınına geçtikten sonra aynı sayfanın sağ üst köşesinde 'kral tacı' ikonu çıkacaktır. Buna tıklayarak, görünen 'fiyat teklifi iste' seçeneğine geçmeniz gerekir.

Bu adımları sırayla yapmak Fortnite Bedava Skins Nasıl Alınır sorusunun da cevabı olacaktır. Şimdi buraya kadar sorunsuz bir şekilde ilerledikten sonra 'have Twitch prime' sayfasına geri dönüyoruz ve ilgilenilen butona tıklıyoruz.

Bu tıklamadan sonra Fortnite Twitch paketinin alındığına dair bir uyarı alacaksınız.

Son işlemde ise oyuna giriş yaparak dolabınızı kontrol edebilir ve ücretsiz skinleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fortnite'ta Ücretsiz V-dolar Nasıl Alınır

Birçok Fortnite oyuncusu, oyuna para yatırmak yerine özel eşyalara ücretsiz sahip olmak istiyor. Bu yüzden oyunun en çok merak edilen sorusu bedava v-bucks nasıl alınır?

Oyunda ücretsiz v-bucks kazanmak için bazı görevlere katılmanız gerekiyor. Ancak, sadece görevlere katılmak size bedava v-dolar kazandırmaz. Görevi başarıyla tamamlamak ve oyuncular arasındaki sıralamanız, hesabınıza kaç tane ücretsiz v-bucks atanacağını belirler. Bu yüzden günlük veya sezonluk fortnite görevlerini takip ederek ücretsiz v-dolar kazanabilirsiniz.

Ve Fortnite Ücretsiz Hesapları 2022 Nisan

Yeni bir fortnite oyuncusuysanız, bazı oyuncuların ücretsiz özel eşyaları olduğunu görebilirsiniz. Çünkü bazı oyunlar uzun süre fortnite oynar ve og ünvanı kazanarak bazı özel eşyalar elde eder. Eğer fortnite'da og olmak istiyorsan yapacağın şey bu oyunu çok oynamak. Çünkü fortnite'da og olarak tanınmak için bu oyunu çok uzun süre iyi bir seviyede oynamanız gerekiyor. Bu oyunu uzun süre oynamaya vaktiniz yoksa o zaman yayınlamış olduğumuz ücretsiz og fortnite hesaplarına göz atabilirsiniz. Aşağıdaki og fortnite hesaplarından birine giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirip oynamaya başlayabilirsiniz.


Giriş yapmak Şifre

Reader326@gmail.com iPaxzAL5

Bringman9648@gmail.com palmiye63

hindu4702@gmail.com rintobaz

darwin5081@gmail.com orbaxi969

Ceglins11ki@gmail.com 6742341569

Lachney226@gmail.com harboz27

horwoland67@gmail.com iptinzil22

Macbride88@gmail.com karanlığa

Kurth2658@gmail.com grifazzad

Laibo.taz57@gmail.com imparatorluklar1779

undred.kinggo@gmail.com dexter388

art.pinnol@mail.com gilbiy020

To Top