Halo Infinite 2. Sezon Sızıntısı, King of the Hill ve Daha Fazla Oyun Modunu Açıkladı

Halo Infinite Season 2'nin yeni bir veri madeni, sıralanmış bir King of the Hill çalma listesinin yanı sıra geri dönen oyun modlarını ortaya koyuyor gibi görünüyor.

Halo Infinite Season 2 pazarlaması hızlanmaya başlıyor, ancak popüler oyundan çıkan sızıntıların sayısı da öyle.Son zamanlarda, Halo Infinite Season 2 – Lone Wolves için nihayet tanıtım fragmanını aldık Ve içerik için bir bekleyiş olsa da, belki de gelecek güncelleme sonunda Infinite'in hak ettiği heyecanı geri getirecek.Son sızıntılar sayesinde, Sezon 2'de gelen her iki yeni Halo Infinite haritasını zaten görebilirsiniz . Ancak görünüşe göre 343, şu anda hayranlardan bazı bilgileri saklıyor.

Halo Infinite Sezon 2'ye Tüm Yeni Oyun Modları Geliyor

Halo Infinite, Sezon 2'de kabul edilen 343'ten daha fazla oyun moduna sahip olabilir gibi görünüyor. Sızıntılara göre, en az birkaç ekstra ekleme alıyoruz.

343 Industries, 2. Sezon blogunda King of the Hill ve Attrition'ın Mayıs güncellemesinde Halo Infinite'e geri döneceğini açıkladı . Ancak, son sızıntılardan yola çıkarak, tüm oyuncuların beklemesi gereken bu değil.

İlk olarak, bu Halo Infinite Battle Royale-esque modu zaten oyunda görünüyor. Ancak 2. Sezona gelince, Twitter kullanıcısı InfiniteLeaks bazı ilginç iddialarda bulunuyor.

İddiaya göre, yeni güncellemede sadece King of the Hill'i almakla kalmıyoruz, aynı zamanda oyun modunun sıralanmış bir oynatma listesi de olacak. Oyuncular, BR teçhizatları, dostluk ateşi ve devre dışı bırakılmış hareket izleyicileri beklemelidir.

Ayrıca veri madenciliği, Land Grab'ın da oyuna geleceğini ortaya koyuyor. Eğer doğruysa, bu popüler mod Halo 2'nin görkemli günlerinden geri dönecek ve oyuncuları bir haritanın etrafındaki çeşitli alanları yarışmaya ve ele geçirmeye zorlayacak.

Land Grab'da alanlar ele geçirildikten sonra geri alınamaz. Bu nedenle, oyuncuların kazanmak için bir dizi turda birlikte dikkatli bir şekilde çalışması gerekecek.

Halo Infinite Season 2 ile ilgili heyecan verici bir şey de, Battle Pass'ın şimdiden inanılmaz görünmesi. İşte ikinci Halo Infinite Battle Pass'ta neler bekleyebileceğinize kısa bir bakış !

Bu arada hayranlar, bu büyük Halo kötü adamının Infinite Season 2'de geri döneceğine inanıyor !

Ancak oyunun oyuncu tabanı şu anda tüm zamanların en düşük seviyesindeyken , sadece 2. Sezonun unvanı canlandırmaya yetecek kadar getirmesini umabiliriz.


To Top