iOS 15 Sorunları: Bilmeniz Gereken 5 Şey

Apple'ın iOS 15.4.1 güncellemesi bazı göze çarpan sorunları ortadan kaldırıyor, ancak sorunlar Apple'ın iPhone için en son iOS 15 sürümüne kaymış durumda .

Apple, yazılım güncellemeleriyle iOS 15'i iyileştirmeye devam ediyor ve en son sürüm olan iOS 15.4.1 , iPhone kullanıcılarına yeni hata düzeltmeleri ve önemli bir güvenlik düzeltme eki getiriyor.

Bazı iPhone kullanıcıları, cihazlarını iOS 15'in eski sürümlerinden yükselttikten sonra zaten büyük bir fark görüyorlar. Bir sürü olumlu geri bildirim aldık.

Diğer taraftan, bazı iPhone kullanıcıları zaten çeşitli hatalar ve performans sorunlarıyla karşılaşmış durumda. Bu sorunlardan bazıları iOS 15.4 ve iOS 15'in daha eski sürümlerinden geçmiştir ve bazıları yepyenidir.


Bu iOS 15 sorunları kılavuzunda, sizi bu sorunların mevcut durumuna götüreceğiz. En yaygın iOS 15 sorunları için olası düzeltmeleri nerede bulabileceğinizi göstereceğiz ve sorun yaşamanız durumunda size yardımcı olacak bazı kaynaklar sağlayacağız.

Ayrıca iOS sürüm düşürmenin durumuna da değineceğiz ve ileride Apple ve iOS 15'ten neler bekleyebileceğinizi ana hatlarıyla belirteceğiz.
To Top