Kalküta FF sonucu Bugün – Fatafat Kazananlar Listesi ve numarası

 Kalküta FF sonucu Bugün – Fatafat Kazananlar Listesi ve numarası, piyango numarası ödül detayları ile bu sayfadan kontrol edilebilir.

Kalkata FF Anında Sonuçlar bugün açıklanıyor. Bugün şansınız olabilir ve bu piyangoyu kazanacaksınız. Artık Kolkata FF sonucunu cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Bu oyun Kalküta içinde en çok oynanan piyango oyunudur. Şansınızdan da eminseniz, bu Kalküta FF biletini almalısınız. Şansınız varsa, bir sonraki birincilik ödülü sizin olabilir.Kalküta FF sonucu Bugün

Bu oyunda, kazanan eve en çok ödülü götürme şansı yakalar. Sadece rakamları doğru tahmin ederek bu oyunda büyük bir miktara sahip olabilirsiniz. Bu miktar, kazandığınız piyangoya bağlıdır. Bu para ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kalküta'da oynanan bu oyun, hükümet tarafından tanınan en büyük oyundur. Bu oyunda kazanarak, diğer ödüllerle birlikte çok para kazanma şansına sahip olursunuz.

Piyango bileti satın aldıysanız, Kalküta FF sonucunu Today Live Online izleyebilirsiniz. Bunun için size resmi web sitesi ilaç bağlantıları sağlanır. Bu bağlantılar aracılığıyla, piyangonuzun sonuçlarını canlı olarak görebilirsiniz. Ülkemizde bahis ve kumar yasak olmasına rağmen, Kalküta FF Piyango Oyunu devlet yetkililerinin kontrolünde oynanmaktadır. Bu oyun, piyango oyununu pazartesiden cumartesiye günde 8 kez oynamanıza izin verir.

Kalküta FF Sonuç Zaman Tablosu

Bu oyunu Pazar günleri sadece 7 kez oynayabilirsiniz. Kalküta FF Sonuç Saati satın almış olduğunuz piyango biletinin üzerinde yer almaktadır. Bu oyuna katılmak için fiziksel olarak Kalküta şehrinde olmalısınız. Kolkata FF Sonuç Zaman Tablosunda biletinizde verilen tura göre sonuç zamanını kontrol edebilirsiniz. Size aşağıdaki tabloda günlük olarak yayınlanan sonuçların zaman çizelgesini vereceğiz.


1. Tur 14:03

2. Tur 14:33

3. Tur 01:03

4. Tur 02:33

6. Tur 04:03

6. Tur 06:33

7. Tur 07:03

8. Tur 08:33

Piyangonuzun sonucunu yukarıdaki tabloda verilen süreye göre görebilirsiniz. Artık Kolkata FF Matka Sonucunu yukarıda verilen tabloya göre görebileceksiniz. Sonuçlarınızı kontrol etmeniz için size doğrudan bağlantılar sağlayacağız. Bu bağlantılar aracılığıyla Kolkata FF Matka Result Live'ınızı cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Kolkata FF Satta, Hindistan'ın Kalküta şehrinde oynanan en büyük oyundur. Bu oyunda, bir piyango bileti almanız gerekiyor. Piyango için hangi numarayı seçmek sizin takdirinize bağlıdır.

Kalküta FF Fatafat Satta ka sonucu 7 Nisan 2022

Artık Kolkata FF Fatafat Satta ka sonucunu cep telefonunuzdan görebilirsiniz. Bunun için aşağıda verilen yoldan sonucunuzu görmelisiniz. Her gün umut dolu milyonlarca Kalküta vatandaşı bu Kalküta Fatafat Matka'ya para yatırıyor. Piyango ödülü miktarı zaman zaman değişir. Ayrıca bir piyango bileti aldıysanız, o zaman siz de Kalküta Fatafat Satta Bazar Sonucunu bekliyor olacaksınız. Kolkata FF Sonucunu aşağıda verilen yoldan görebileceksiniz.


Kalküta FF Piyango Sonucunu görmek için resmi web sitesine gitmeniz gerekiyor.

Sonucu kontrol ederken piyango bileti numaranızı hatırlamalısınız.

Resmi web sitesini ziyaret ettikten sonra, sonucunuzu kontrol etmek için verilen bağlantıya tıklayın.

Linke tıkladıktan sonra yeni sayfaya yönlendirileceksiniz.

Bu sayfada kazanabileceğiniz piyango bileti sayısını göreceksiniz.

Bunlardan, piyango numaranızı eşleştirirsiniz.

Şimdi birincilik ödülünü kazandıysanız, verilen resmi numarayla konuşun.

Çekilişte birincilik dışında bir yeriniz varsa, size en yakın merkezle görüşün.

Kalküta FF Para Ödülü

Ayrıca bir piyango satın almak istiyorsanız, satın alma fiyatını bilmelisiniz. Aşağıdaki tablo aracılığıyla birincilikten beşinciliğe kadar geçerli olan Kalküta FF Para Ödülü hakkında bilgi alıyoruz. Piyangoyu kazandıktan sonraki süreç hakkında da sizi bilgilendireceğiz. Piyango fiyatı düşürüldü, böylece fakirlerin en fakiri bile bu piyangodan ödül kazanabilir.

Kalküta FF Satın Alma Oranı 6 INR par piyango

Kalküta FF Birincilik Ödülü 1 Crore (Geçici)

2. Ödül 9000 INR (Geçici)

3. Ödül 600 INR (Geçici)

4. Ödül 260 INR (Geçici)

6. Ödül 140 INR (Geçici)

Ödülü kazandıktan sonra, size en yakın piyango ofisine gitmeniz ve piyango biletinizi göndermeniz gerekecektir. Herhangi bir piyango ödülü kazandıysanız veya piyango sonucunuzda piyango numaranız görünüyorsa, size en yakın Kalküta Fatafat Piyango Ofisi ile iletişime geçmelisiniz. Diğer bilgiler için siteye üye olmalısınız. Sorularınızı aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz.

To Top