LEGO Star Wars: Skywalker Saga Yeni Nesil – Yükseltme + Özellikler

 LEGO Star Wars: Skywalker Efsanesi neredeyse burada! Yeni Nesil yükseltme içerip içermediğini ve Yeni Nesil sürümlerin neler içerdiğini öğrenin.

En yeni LEGO oyunuyla çok çok uzaklardaki Galaksiyi tekrar ziyaret etmenin neredeyse zamanı geldi.

İster LEGO Star Wars'ta yeni olun, ister eski oyunlar için nostaljik olun, biz de sizin kadar heyecanlıyız!Peki ya PlayStation 5 veya Xbox Series X gibi bir Yeni Nesil konsolunuz varsa? Hangi özellikler dahildir? Neyse ki, sizin için tüm güncel bilgilere sahibiz!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga'nın Yeni Nesil Sürümleri hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

LEGO Star Wars Ücretsiz Yeni Nesil Yükseltmeye Sahip mi?

Kısacası, evet! LEGO Star Wars: The Skywalker Saga'nın tüm sürümleri, oyunun Yeni Nesil sürümünü içerir!

Yeni Nesil konsolunuz yoksa ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga'nın diskini veya dijital kopyalarını satın alırsanız, Yeni Nesil kopyalara otomatik olarak sahip olursunuz.

Ancak, PlayStation 5 Digital veya Xbox Series S satın alırsanız, ücretsiz bir yükseltme için oyunun dijital sürümüne sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde oyunu tekrar satın almanız gerekecektir.LEGO Star Wars: Skywalker Saga Yeni Nesil Özellikler

Xbox Series X veya PlayStation 5'te oynuyorsanız, 4K ve 60 FPS görmeyi umabilirsiniz. Series S detayları şu anda bilinmiyor.


Ne yazık ki, Yeni Nesil yükseltmeler, her konsolun SSD'si sayesinde yalnızca daha yüksek çözünürlük, daha yüksek kare hızları ve daha hızlı yükleme süreleri içerir.


Işın izleme gibi Yeni Nesil özellikler, uyarlanabilir tetikleyiciler gibi DualSense özellikleri ve 3D Ses lansman sırasında desteklenmeyecektir.

Bu özelliklerin lansmandan sonra eklenip eklenmeyeceği şu anda belli değil, ancak daha sonra dahil edilmesini kesinlikle umuyoruz.


Ancak, bunun sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin! LEGO Star Wars, inanılmaz görseller, birçok karakter ve daha fazlasını içeriyor gibi görünüyor. Kesinlikle heyecanlanacak çok şey var!


Bu, LEGO Star Wars'ın Yeni Nesil sürümleriyle ilgili bildiğimiz tüm özellikleri tamamlıyor. Henüz oyun için ön sipariş vermediyseniz, hangi sürümü satın alacağınızı buradan öğrenin!


Ve eğer çok heyecanlıysanız ve mümkün olan en kısa sürede oynamanız gerekiyorsa, işte LEGO Star Wars: The Skywalker Saga'yı nasıl erken oynayacağınız!

To Top