Minecraft'ta büyülü kitaplar nasıl elde edilir?

 Minecraft'taki büyülü kitaplar, zırhınızı, silahlarınızı ve onlardan daha fazla faydalanmak için diğer belirli öğelerinizi büyülemenin ana yoludur. Kitabı aldığınızda, kitabın hangi büyüleri vereceği rastgele seçilecek olsa da, ne elde ettiğinizi öğrenmenin bir Büyü Tablosuna göre çok daha kolay bir yolu. Minecraft'ta büyülü kitaplar nasıl elde edilir.

Sandıklar

Tohumunuzdaki alanları keşfederken, Cehennem Kaleleri, Tapınaklar ve daha fazlası gibi önceden oluşturulmuş alanlarda sandıklara rastlayabilirsiniz. Onlardan yiyecek, cevher ve tabii ki büyülü kitaplar gibi birçok eşya alabilirsiniz.


Büyü masası

Normal kitapları diğer öğelerle aynı şekilde büyüleyebilirsiniz. Onları yükseltmek için XP'ye ek olarak Lapis Lazuli'ye ihtiyacınız olacak, bu yüzden bu, büyülü kitaplar almak için en çok önerilen yollarımızdan biri değil.

Balık tutma

Çok sayıda Büyü Kitabı edinmenin en iyi yolu, onları herhangi bir su kaynağı bloğunda yakalamaktır. Tek ihtiyacınız olan bir olta ve hazineyi almak için onu durmadan suya atmak. Luck of the Sea'yi oltanıza takarak daha iyi ganimet elde etme şansınızı artırabilirsiniz.

Piglinler

Altın külçeleriniz varsa, onları Nether'deki Piglinlere götürebilir ve onlardan büyülü bir kitap almak için küçük bir şansla takas edebilirsiniz.

Baskınlar

Baskını bir köyde başlatırsanız, yenen şampiyonlardan veya köylülerden düşebileceğiniz efsunlu kitaplar elde edebilirsiniz. Ancak bunun gerçekleşme olasılığı düşüktür.

Ticaret

Son olarak, köylülerle ticaret yaparak efsunlu kitaplar satın alabilirsiniz. Onları elde etmek için düzenli kitaplar ve zümrütler sunmanız gerekir.


To Top