Moto G71 5G için Google Kamera 8.4'ü İndirin


Moto G71 5G için Google Kamera 8.4'ü İndirin – Bhajan 8.4 güncellemesi, Google tarafından Google Pixel akıllı telefonunun kamerasında yeni yayınlandı. Ancak bu güncelleme sadece Google Pixel telefonlar için olduğu için bu yazımda size Google Camera 8.4'ü telefonunuza nasıl yükleyeceğinizi göstereceğim.

Yükleme işlemi son derece basittir; Telefonunuzda camera2api etkinse bu uygulamayı hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.


Google Kamera uygulamasının telefonumuzdaki diğer kamera yazılımlarından daha iyi performans gösterdiğini biliyoruz, bu nedenle iyi fotoğraflar çekebilmek için onu yüklüyoruz. Özelliklerinden bahsedecek olursak, birçoğu var.

360 derece fotoğrafçılık, iyi geceler fotoğrafçılığı, tek kamera ile bulanıklaştırma ve daha fazlası gibi özellikler var.

Telefonunuzun camera2api'si devre dışıysa Google Kamera'yı yükleyemezsiniz. Telefonunuzda camera2api'yi etkinleştirmek istiyorsanız, önce telefonunuzun önyükleyicisinin kilidini açmanız gerekir, ardından Google Kamera'yı yükleyebilirsiniz.

Moto G71 5G için Google Kamera 8.4'ü İndirin

Google Kamera 8.4 İndir

Google Camera 8.4'ü Moto G71 5G'ye Yükleme

Burada iki işlem var, ilk işlemde telefonunuzda camera2api'nin açık olup olmadığını nasıl kontrol edebileceğinizi anlatacağım.

Ve ikinci işlemde ise uygulamayı nasıl indirip telefonunuza kurabilirsiniz.
Adım 1: Moto G71 5G'de Camera2 API'sini kontrol edin.
Telefonunuzda Google Play Store'a gidin ve Manuel Kamera Uyumluluk Uygulamasını indirip yükleyin.
Programı kurduktan sonra açmanız ve ardından Başlat düğmesine tıklamanız gerekir.
Başlat'a tıkladıktan sonra Test Sonuçlarını görüntülemelisiniz.
Manuel Manuel Beyaz Dengesi ISO \sDeklanşör Hızı için Manuel Ham Desteğine Odaklanın
Bu beş manuel seçenekte bir Yeşil Onay işareti olmalıdır. Başka birinin Red Tick'i varsa, Google Kamera düzgün çalışmayacaktır.
To Top