Nisan 2022'de izlemeniz gereken 3 Netflix şovu

 Netflix'teki en iyi dizilerden bazıları yeni sezonlarla geri dönmeden önce haberdar olun...

Netflix, aşırı izleme kavramını icat etmemiş olabilir, ancak akış hizmeti, bir dizinin tüm sezonunu bir kerede bırakma stratejisi sayesinde kesinlikle büyük bir fenomene dönüştürdü. 


Bazı insanlar haftada bir bölüm televizyon izlemeyi tercih ederken, ben çok güzel bir dizi izlemeyi seviyorum. Bridgerton 2. sezonunu , yayınlandıktan sonraki gece ve sabah iki  partide yırttığımı söylemekten utanmıyorum .

Yeni sezonun gelişi, şovun önceki bölümünün maratonu için ideal bir zamandır, ya ne olduğunu kendinize hatırlatmak ya da ilk seferinde kaçırdığınız bir şeyi yakalamak için. 

Nisan 2022 için üç tıklım tıklım tavsiyem Netflix'teki en iyi diziler arasında . Zamanı büken gerçeküstü bir gizemden ödüllü bir suç dramasına ve dostluk hakkında uzun süredir devam eden bir komediye kadar uzanan bir yelpazede çalışıyorlar. 

Daha sonra izlenebilecek 3 Netflix dizisi

Rus Bebek

1 sezon izlemek için - toplam uzunluğu 3,5 saatten az Yaklaşık bir milyon milyar yıl (ve tüm bir pandemi) önce, Russian Doll, 36. doğum gününü tekrar tekrar yaşayan bir bilgisayar programcısı hakkındaki zaman döngüsüne sahip, baş döndürücü hikayesiyle Netflix izleyicilerini heyecanlandırdı. Sezon 1, Şubat 2019'da çıkış yaptı, bu yüzden uzun zamandır beklenen dönüşü hayranlar için heyecan verici bir an. 

Çok uzun zaman olduğu için ilk sezonu tekrar izlemek iyi bir karar. Size Natasha Lyonne'nin zaman yolculuğu yolculuğunun tüm ayrıntılarını hatırlama şansı verecek. Nadia ve diğer looper Alan (Charlie Barnett) Manhattan'ın en kötü şöhretli yerlerinden birinde bir zaman portalı keşfettikten sonra gerçekleşen, çağa yayılan, nesiller arası maceraya bir tıkınırcasına hazırlayacak. 

Bu, bir maratondan daha kısa bir koşu, çünkü bölümler yaklaşık yarım saat sürüyor. Rus Bebek 2. sezonunun 20 Nisan'daki galasıyla kolayca halledebilirsiniz

İzlenecek 3.5 sezon Ozark

— toplamda yaklaşık 37 saatOzark, nihayet yakalamayı düşündüğüm Netflix dizileri listemin başında geliyor. Dizi 2013'te gösterime girdiğinde, bir bölüm izledim ve görünüşte normal, yumuşak huylu bir muhasebecinin (Jason Bateman) suçla dolu bir hayata dönüşmesini anlatan Breaking Bad'in soluk bir taklidi olduğunu gördüm. 

Yine de, Ozark kritik övgüler ve birçok izleyicinin bağlılığını kazanmaya devam edecekti. Julia Garner iki yıl üst üste En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Emmy ödülünü kazandıktan ve Jason Bateman Game of Thrones, Succession, Killing Eve ve Handmaid's Tale'den bir bölümü yöneterek kazandıktan sonra, bunu kaçırıp kaçırmadığımı merak etmeye başladım. 

Bu yüzden, dizinin finalini izlerken (ve tartışırken) küresel izleyicilere katılabilmem için ona bir şans daha vermemin zamanı geldi. Ozark 4. sezon 2. bölüm 29 Nisan'da düşüyor ve bana ayın geri kalanında 37 saatlik bölümler boyunca çalışmamı sağlıyor. Tamamen yapılabilir!

Grace ve Frankie

6.3 sezon izle - toplamda yaklaşık 41 saatGrace ve Frankie 2015'te çıkış yaptığında biri tavsiye etseydi, "Tamam boomer" diye cevap verebilirdim. Komedi, 70'lerinde kocaları birbirine aşık olduğu için boşanmış iki kadının baş karakterleri arasındaki olası dostluk hakkındadır. 

Gösteriyi ileri yaştaki izleyiciler için bir gösteri olarak yazmak kolaydır. İlk başta ("yaşlı" sayılabilirim) yaptım ve sonra pandeminin yüksekliği sırasında kendimi birkaç bölüm örneklerken buldum. Ve ben bağlandım! Jane Fonda ve Lily Tomlin, gergin Grace ve başıboş Frankie gibi bir çığlık. Birlikte taşındıktan sonra tuhaf çift tuhaflıkları çok komik ve hayatlarını yeniden şekillendirme arayışları çoğu zaman dokunaklı. 

Topluluk kadrosunun geri kalanı da yıldız. Martin Sheen ve Sam Waterston'ın (eski koca-sevgili olmuş) bu kadar komik olabileceklerini bilmiyordum. Yetişkin çocukları - June Diane Raphael, Brooklyn Decker, Ethan Embry ve Baron Vaughn - X Kuşağı/bin yıllık bir eğlence kaynağı sağlıyor. 

Grace ve Frankie, Nisan ayı eğlencelerimde en fazla sezona sahip olsa da, bölümler 30 dakika gibi kısa sürüyor. 7. sezonun geri kalanı 29 Nisan'da geliyor, böylece o zamana kadar hareketli mizahın tadını çıkarabilirsiniz. 

To Top