OnePlus Ace Arka Tasarım Resmi Lansmandan Önce Yeni Üçlü Kamera Kurulumunu Gösteriyor

 Birkaç gün önce Digital Chat Station , OnePlus'ın Çin pazarında yeni bir Ace cihaz serisini tanıtmayı planladığını iddia etti. Bugün marka, Ace serisini iç pazarı için bir nevi onayladı. OnePlus , yaklaşmakta olan lansman için yeni bir teaser paylaşmak üzere mikroblog sitesi Weibo'ya gitti. OnePlus, yaklaşmakta olan cihazın takma adını açıklamamış olsa da, cihazın ilk görünümünü sergiledi. En son teaserda köşelerden birinde Ace yazısı görülüyor ve Ace serisinin varlığını doğruluyor.


Teaser'a dayanarak, yaklaşmakta olan OnePlus Ace serisi, yaklaşan OnePlus 10R'ye benzer bir tasarıma sahip gibi görünüyor . Farkında olmayanlar için, bugün erken saatlerde , Amazon Hindistan Instagram sayfasında yaklaşan OnePlus 10R'yi gösteren bir teaser görüldü .

OnePlus As Tasarım

Resmi teaser, ahizeyi iki renk seçeneğiyle sergiliyor – Siyah ve Mavi. Yakışıklı düz kenarlı bir tasarıma sahip görünüyor ve bir LED flaş ile birlikte üçlü arka kamera kurulumu sunacak. OnePlus'ın imzası olan Uyarı Kaydırıcısı, teaser'da hiçbir yerde görünmüyor, bu nedenle dahil edilmeyecek.

OnePlus Ace: Özellikler ve Özellikler

OnePlus Ace'in 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç  Full HD +  AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Ortalanmış bir delik çentiğine sahip ilk OnePlus cihazı olabilir. Yaklaşan OnePlus Ace, 12 GB'a kadar RAM ve UFS 3.1 depolama ile eşleştirilecek bir MediaTek Dimensity 8100 işlemci tarafından desteklenecek  .

OnePlus Ace'in  Sony IMX766 sensörü de dahil olmak üzere üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Yaklaşan OnePlus telefonundaki yüksek çözünürlüklü sensöre 8MP ultra geniş açılı lens ve 2MP lens eşlik edebilir. Selfie'ler ve görüntülü aramalar için 16MP'lik bir atıcı sunduğu söyleniyor.

OnePlus 10R'nin 150W hızlı şarj sunduğu söyleniyor .

To Top