Pokemon GO: Buddy Hearts Nasıl Hızlı Alınır

Mevcut pek çok bonusla oyuncular Pokemon'un Buddy Hearts'ını hızlı bir şekilde yükseltmek isteyecekler!

2016'da piyasaya sürülen Pokemon GO, oyuncuların Pokemon'u arkadaşları yapmalarına izin verdi. 2019'da ve güncelleme yayınlandı, oyuncuların artık Pokemon'larıyla bağ kurarak bonuslar alarak Buddy Hearts kazanabilecekleri anlamına geliyor.Seviye 2'ye ulaştıktan sonra oyuncular, Pokemon ile bağ kurmak ve Buddy Hearts kazanmak için yeni fırsatlar açan Buddy macerasına erişim kazanır.

Arkadaş Kalpleri Kazanmak

Arkadaş Seviyeleri

Oyuncuların ilerleyebileceği dört Buddy Hearts seviyesi vardır. Ayrıca bu seviyeler oyuncular için bonuslarla birlikte gelir.

İyi Dost (1 Kalp)

Maceracı Arkadaş: Arkadaşınız harita ekranında görünür

Okunabilir Ruh Hali: Arkadaşınızın heyecan seviyesini görebilirsiniz.

Büyük Dost (70 Kalp)

Catch Assist: Arkadaşınız bir Pokemon yakalamanıza yardımcı olabilir

Hediye Bul: Arkadaşınız size normalde bir Pokestop'ta, azalıştayken bulunabilecek hediyeler verebilir.

Ultra Dost (150 Kalp)

Hatıra Eşyası Bulma: Arkadaşınız, bir bonus kalbe sayılan bir hatıra bulabilir.

Konumları Bulun: Bir arkadaş, oyuncuların dikkatini bir Pokestop'a çekebilir. Döndürüldüğünde, ek öğeler ve ayrıca bir bonus kalp verir.

En İyi Arkadaş (300 Kalp)

CP Boost: Arkadaşlar, savaşlarda bir güç artışı kazanır. CP artışı, iki ekstra güçlendirmeden sonra Pokemons CP'ye eşdeğerdir. Pokemon 40. seviyedeyse, CP'si 41. seviyedeymiş gibi artırılacaktır.

Best Buddy Ribbon: Pokemon giymek için özel bir kurdele kazanır.Kalpler Nasıl Arttırılır

Bu kadar çok bonusla, arkadaşınızla olan arkadaşlığınızı olabildiğince hızlı bir şekilde yükseltmeniz önemlidir. Ancak tek sebep bu değil: Sylveon gibi birçok Pokemon da Buddy Hearts ile gelişiyor.

Günlük aktiviteler, arkadaşlarınızın kalbini arttırmanın en kolay yoludur.

Aktiviteler, oyuncuların 11 kalp (bir bonus kalp dahil) kazanmalarına izin verir, ancak bir Pokemon heyecanlandığında bu ikiye katlanabilir (bonus kategorisi hariç). Bu aktiviteler gece yarısı sıfırlanır ve aşağıdaki gibidir:

Birlikte yürümek

Arkadaşına bir ziyafet ver

Birlikte savaş

Birlikte oynamak

anlık görüntü al

Yeni bir yeri ziyaret edin

Bonus

Aktiviteler Nasıl Tamamlanır?

Birlikte Yürümek

Arkadaşınızla yürüdüğünüz her 2 km için bir kalp kazanılır. 3 kupayı da kazanmak için oyuncuların toplam 6 km yürümesi gerekir.

Arkadaşınıza Bir İkram Edin

Bir kalp kazanmak için 3 çilek (her 30 dakikada bir) besleyin. Alternatif olarak, oyuncular Pokemon one Poffin'i besleyerek 3 kalbi de kazanabilirler.

Birlikte Savaş

Bir Spor Salonu, Team GO Rocket, Raid savaşı veya Antrenör savaşlarında savaşırken arkadaşınızı partiye alın.

Anlık Görüntü Çek

Pokemon'un fotoğrafını çekin.

Yeni Bir Yeri Ziyaret Edin

Daha önce ziyaret etmediğiniz yeni bir Pokestop veya Spor Salonu'nu ziyaret edin.

Birlikte oynamak

Kalp baloncukları etrafında yüzene kadar AR Modunda pokemonla oynayın.

Bonus

Buddy, oyuncuya bir hediye veya hatıra verir. Alternatif olarak, oyuncu arkadaşının ziyaret etmek istediği bir yeri ziyaret edebilir. Bu kategori uyarılmış durumdan etkilenmez, yani ikiye katlanmazlar.Hızla Artan Buddy Hearts

Oyuncuların kalplerini hızla artırmalarının en hızlı yolu, arkadaşlarını değiştirme yeteneğini kullanmaktır. Arkadaşlar günde 20 defaya kadar değiştirilebilir.

Bir Pokemon için günlük aktiviteleri tamamlayarak, ardından başka bir oyuncuya geçerek, aynı anda birden fazla Pokemon'u kolayca seviyelendirebilirsiniz.

Bonus kalbi göz ardı ederek ve 'yeni bir yeri ziyaret edin' kalp oyuncuları Pokemon başına günde en az 9 kalp kazanabilir.

Bu, arkadaşınızı Ultra Buddy'ye yükseltmek için yalnızca 18 gün ve Best Buddies olmak için 34 gün sürdüğü anlamına gelir.

Nihayetinde Buddy Hearts'ınızı artırmanın en hızlı ve en kolay yolu, sürekli olarak günlük aktiviteleri yapmak ve Pokemon'u değiştirmektir.

To Top