Pokemon GO Mudkip Community Day Hayranlarını Hayal kırıklığına uğrattı

 Pokemon GO Mudkip Community Day Classic, oyunun hayranları için büyük bir hayal kırıklığı oldu - birçok oyuncu tek bir parlak yakalamayı bile başaramadı!

Topluluk Günleri, Pokemon GO oyuncuları için en heyecan verici etkinliklerden bazılarıdır, ancak en sonuncusu hayranlar arasında pek iyi gitmedi.Mudkip Community Day Classic , vahşi doğada bulunması çok kolay olmayan, hayranların favorisi bir Pokemon'u vurguladı. Ancak, birçok hayran bunun olabileceği kadar iyi olmadığını düşünüyor.

İşte en son Pokemon GO Topluluk Günü'nün hayranları hayal kırıklığına uğratmasının ve şaşırtıcı derecede az Mudkips bırakmasının nedeni budur!

Tütsü Güncellemesi ve Zaman Azaltma Harabeleri Mudkip Community Day Classic Pokemon GO'da

Nisan 2022 için en iyi Pokemon GO savaş ekibine Swampert'ı eklemek isteyen oyuncular , son Topluluk Günü'nden sonra hayal kırıklığına uğradı!

Pokemon GO alt dizinindeki popüler bir gönderi , Mudkip Community Day Classic'in neden bu kadar ezici olduğunu özetliyor.

Gönderiyi yazan hayran, Topluluk Günlerinde genellikle 1-6 parlaklık aldığını iddia ediyor, ancak tütsüde yapılan son değişiklikler ve Topluluk Günlerinin uzunluğu nedeniyle tek bir parlak Mudkip almayı bile başaramadı. Bunu deneyimleyen tek Pokemon hayranı da değiller!

İlk olarak, tütsüde yapılan son değişikliklerin Pokemon GO Mudkip Topluluk Günü üzerinde büyük etkisi oldu. Önceden, tütsü her dakika bir Pokemon çekerdi, şimdi her beş dakikada bir sadece bir 'Mon' çekiyor.

Ayrıca Mudkip Community Day Classic sadece 3 saat sürdü. Bu, Niantic'in daha önce iki katı uzunlukta olduğu için hayranların hoşlanmadığı son değişikliklerinden bir diğeri!

To Top