Realme 9 Pro+ Free Fire Edition Tasarımı Sızan Görüntüyle Ortaya Çıktı

Şubat ayında Realme, Realme 9 Pro+'yı üç renk seçeneğiyle duyurdu ve ayrıntılara girmeden Free Fire Limited Edition akıllı telefonunun piyasaya çıkışını duyurdu. Realme 9 Pro+ Free Fire Edition için henüz bir lansman tarihimiz yok ancak akıllı telefonun sızdırılan yeni bir küçük resmi bize tasarımı hakkında fikir veriyor.

Realme 9 Pro+ Free Fire Edition'ın arka panelinin biraz farklı bir tasarıma sahip olduğunu görebilirsiniz. Realme markası, sol alt köşeden artık Free Fire logosunu da içeren panelin ortasına taşındı.

Aynı zamanda, sol tarafında "Booyah" metni bulunan kamera adasının tasarımı da değişti, arka kısımda da Realme logosunu çerçeveleyen bazı yeni tasarım vurguları var.Realme 9 Pro+ Free Fire Edition, büyük olasılıkla normal sürümle aynı özelliklere sahip olacak, ancak Free Fire temasıyla gelebilir.

Realme 9 Pro+ Free Fire Edition'ın ne zaman satışa çıkacağı henüz belli değil. Ancak kaynak, akıllı telefonun Free Fire'ın yasaklandığı Realme'nin en büyük pazarı olan Hindistan'da piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.Realme'nin Realme 9 Pro+ Free Fire Edition hakkında daha fazla ayrıntı vermesini beklerken, normal Realme 9 Pro+ incelememizi buradan okuyabilir veya aşağıda bağlantısı verilen video incelemesini izleyebilirsiniz.

To Top