Realme UI 3.0'da yeni kayan pencere özelliği 2.0

 Realme UI 3.0 yeni bir kayan pencere 2.0'dır: bu özelliği buradan kontrol edin - Realme, Android 12 tabanlı kendi Realme UI 3.0 kaplamasını yayınladı. En yeni Realme UI 3.0 kaplaması, yeni AOD özellikleri gibi birçok yeni özellik ve ince ayar ile birlikte gelir , Yeni Özel Tasarım arayüzü, gizlilik, yeni simgeler seti ve daha fazlası.

En yeni Realme UI 3.0 artık cihazlarınız için kullanılabilir. Realme UI 3.0'ın keyfini yaşamak için hepinizin heyecanlı olduğunu biliyoruz. Tüm bu eğlenceli özelliklerin yanı sıra Realme UI 3.0, daha fazla kayan pencere çoklu görev 2.0 getirecek.

Yüzer Pencere Realme UI 3.0 2.0 Özellikleri

Yüzer Pencere 2.0, kullanıcının çoklu görev yeteneklerini genişletir. Floating Window 2.0 sayesinde, aynı anda ikinci bir uygulamayı başlattığınızda videolar gibi seçili uygulamalar otomatik olarak ekranın köşesine indirgenir. Böylece sevdiklerinizden gelen mesajlara cevap verirken en sevdiğiniz filmi izleyebilirsiniz.

Realme 3.0 Kullanıcı Arayüzü Özellikleri

Realme UI 3.0'da , belki de simgelerin şeklini değiştirebilmek veya ekranda farklı stiller ayarlayabilmek gibi daha fazla özelleştirme seçeneğiyle küçük tasarım değişiklikleri görebiliyorduk. Ayrıca ayarlarda ve telefon, mesajlar, posta gibi önceden yüklenmiş uygulamalarda yeni bir tarz .

Realme'nin özelleştirme platformunun üçüncü büyük yinelemesi, simgelere, duvar kağıtlarına ve düzenlere bir dizi tasarım değişikliği getirmenin yanı sıra medya çıktısı ve gezinme ile ilgili yeni özellikler sunmalıdır. Aşağıdaki fotoğraf size ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir verecektir.

Yeni oyun çubuğu

3B simge

Her Zaman Açık Ekran 2.0

Tuval A.O.D.

Telefon Yöneticisi 2.0

Basitleştirilmiş Wi-Fi Paylaşımı

Bildirim iyileştirmeleri

Ek ekran görüntüsü işaretleme seçenekleri

Tek elle mod

Geliştirilmiş gizlilik özellikleri

Daha akıllı uygulama depolama yönetimi

Geliştirilmiş çerez kullanımı

Duvar kağıdı tabanlı tema sistemi

Uyumlu ortam kod dönüştürme

Zengin içerik ekle

Yeni widget organizasyonu

To Top