Samsung Galaxy A13 ve Galaxy A23, Önümüzdeki Ay Yeni BOE Ekranlarıyla Geliyor

Samsung Galaxy A23 ve Galaxy A13, Samsung'un ekonomik telefonlarının en yeni serisine ait. Performans ve kamera departmanlarında yeterince rekabetçiler ancak ekranlarında geri kalıyorlar. İki Galaxy telefon, modern IPS panelleri yerine modası geçmiş TFT LCD'leri kullanıyor. Ancak önümüzdeki haftalarda Samsung, üçüncü taraf bir üreticiden farklı panellerle en yeni Samsung cep telefonlarını göndermeye başlayacak .

Güney Kore merkezli bir kaynağa göre Samsung, Mayıs 2022'de Samsung Galaxy A13 ve A23 telefonlarında yerleşik olarak bulunan yerel ekranları değiştirecek. Çinli bir elektronik bileşen tedarikçisi olan BOE Technology, şu anda Samsung ile A13 ve A23'ü sağlamak için bir anlaşma yapıyor. ekranlar.Konuyla ilgili bilgi sahibi kaynaklar, BOE'nin anlaşma sonuçlanmadan önce Samsung'un özellikler ve dayanıklılık için kalite standartlarını karşılaması gerekeceğini söyledi. BOE'nin LCD'lerinin, tutarlı görüntüleme açıları ve keskin, keskin renkler sunan IPS türünden olacağından şüpheleniyoruz.

Samsung'un bir sonraki Galaxy Z Fold 4'ünün bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Artı, Google'ın Google Pixel NotePad adlı ilk katlanabilir girişiminin de bu yıl içinde piyasaya çıkması bekleniyor. Samsung, her iki amiral gemisi ürünü için de katlanır ekran panelleri üretecek.

To Top