Samsung Galaxy M42 5G One UI 4.1 (Android 12) güncellemesi Hindistan'da yayınlandı

 Samsung, Hindistan'daki Galaxy M42 5G kullanıcılarına Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesini gönderiyor.

Bu büyük güncelleme, daha sorunsuz bir deneyim için önceki kullanıcı arayüzüne (One UI 4.0) göre birçok yeni özellik ve iyileştirme getiriyor. PDA sürümü M426BXXU3BVC2 tarafından belirlenen Galaxy M42 kullanıcılarının güncellemeyi yüklemek için 2414.01MB'lık bir yazılım paketi indirmesi gerekecek.Samsung Galaxy M42 5G One UI 4.1 güncellemesi, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü, güncellenmiş simgeler, renk paleti, RAM Plus, GOS, hızlı paylaşım, gölge silme, yeni kamera özellikleri, geliştirilmiş Samsung klavyesi, yeni widget tasarımı ve daha fazlasını içerir.

Güncelleme, One UI 4.1 özelliğine ek olarak, sistem güvenliğini artırmak için Mart 2022 Android yamasını yükler. Özellikle Galaxy M42 kullanıcıları, One UI 4.0'ı atlayarak One UI 4.1 güncellemesini hemen alırlar.

Hindistan'daki Galaxy M42 kullanıcıları, cihazın Ayarlar'ına girip ardından Yazılım Güncellemeleri menüsüne tıklayıp Şimdi İndir seçeneğine giderek akıllı telefonlarını kolayca güncelleyebilir .

Android 12 tabanlı One UI 4.1, Galaxy cihazlarınız için iş deneyiminizi her zamankinden daha sezgisel, daha eğlenceli, daha güvenli ve daha kolay hale getiren çok çeşitli yeni özellikler ve geliştirmeler sunar.

To Top