Samsung Galaxy S22 Ultra'da One UI 4.1 tabanlı Quick Notes S Pen özelliği nasıl kullanılır?

 S Pen kalemi ilk olarak Galaxy S22 S serisinde ortaya çıkıyor, çünkü bu S Pen en hızlı ve en hızlı tepki veren kalemdir. %70 daha az giriş gecikmesi ile S22 Ultra'nın ekranına kağıda bir kalem gibi yazabilirsiniz.

S Pen ile Galaxy S22 Ultra'nız herhangi bir akıllı telefondan daha büyüktür. Bu, yaratıcı fikirlerinizi ifade etmenizi sağlar ve üretkenliğinizi büyük ölçüde artırır, böylece daha önce hiç olmadığı gibi bir mobil deneyim elde edersiniz.

Benzer şekilde, yeni akıllı telefonlarla Samsung, en sevdiğiniz özellikleri içeren en yeni One UI 4.1'i getiriyor. Güncellemenin her öğesi, kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Galaxy S22 Ultra'nın en önemli yeni özelliklerinden biri sözde Hızlı Notlar.Samsung Notes'ta bulunan One UI 4.1 tabanlı Quick Notes S Pen özelliği ile kullanıcılar artık kopyala-yapıştır işlemini atlayabiliyor. Özellikle de yeni S Pen ile belirli uygulamaları kullandıklarında.

Şu anda Galaxy S22 Ultra kullanıcıları Samsung İnternet, Galeri veya Mesajlar gibi uygulamaları kullanırken Samsung Notes'a bağlantılar ve sayfa ekleri ekleyebilir. S kalemini yuvadan çekerek. Bu durumda, yeni bir menü öğesi Hava Komutanlığı belirir.

Samsung One UI 4.1 Hızlı Notlar


One UI 4.1 güncellemesiyle, web sitesi ziyaretçileri Hızlı Notlar'a hızlı bir şekilde yeni Samsung notları ekleyebilir. Telefonunuzun kilidini açmanıza gerek yok - sadece S pen'i alın ve ekrana yazmaya başlayın. Kalem zaten kapalıysa, Ekran Kapalı Notu etkinleştirmek için düğmesine basın . İşiniz bittiğinde Kaydet'e tıklayın , Samsung Notes'ta güvenli bir şekilde saklanacaktır .

Telefonunuzun kilidi açıkken, not almak için kalem simgesine dokunarak içerik menüsünden Samsung Notes'a erişebilirsiniz. S Pen uzatıldığında veya S Pen düğmesine bastığınızda otomatik olarak yeni bir not açmayı seçebilirsiniz.

Bu zaman kazandıran ayarı Ayarlar menünüzde Diğer özellikler > S Pen > Hızlı not almayı aç altında yapabilirsiniz.

Galaxy S22 Ultra'da One UI 4.1 tabanlı Quick Note S Pen özelliği nasıl kullanılır?
To Top