State of Decay 3 ne zaman çıkacak?

2020'de State of Decay 3 duyurulduğunda, zombi hayatta kalma oyun serisinin birçok hayranı, Undead Labs'in Microsoft tarafından satın alındıktan sonra Xbox ekibinin bir parçası haline geldikten sonra bilinen seri üzerinde çalışmaya devam ettiğini görmekten heyecan duydu. oyun stüdyoları. Ancak duyurulmasından bu yana, ikinci oyun için duyurular ve güncelleme yayınları gördük, ancak üçüncü giriş hakkında hiçbir şey görmedik.

Peki State of Decay 3'ün çıkış tarihi nedir?

Ne yazık ki State of Decay 3'ün ne zaman çıkacağına dair kesin bir bilgi yok.2020'deki teaser'ından bu yana oyunda hiçbir şey görmedik ve sonrasında oynanışını görme şansımız bile olmadı.


Kötü haberlere ek olarak, Kotaku'dan Undead Labs'ın işyerinde bir cinsiyetçilik ve diğer istismarlarla karşı karşıya olduğunu ve stüdyonun oyunu 2020'de hiç duyurmayı planlamadığını söyleyen bir rapor var. Oyunun yapım öncesi dönemde pek çok sorun yaşadığı tahmin ediliyor, bu da muhtemelen oynamaya hazır olmalarının yakınında bile olmadıkları anlamına geliyor. Bununla birlikte, takım içinde gelişimin yavaşladığı ve oyunun geleceğinin daha parlak göründüğü konusunda bir iyimserlik var.

Bu noktada, 2022'de State of Decay 3'te bir şey görseydik şok olurduk, ancak görürsek, umarız geliştiricilere daha iyi davranılır ve işler daha sorunsuz ilerler.


To Top