TikTok'ta İzlenen Videoların Geçmişi Nasıl Görülür?

 TikTok'ta izlenen videoların geçmişini nasıl göreceğinizi öğrenin; özellik, "Sizin İçin" sayfasından geçen içeriği incelemenize olanak tanır.TikTok'u  belirli bir sıklıkta kullanıyorsanız  , "Sizin İçin" sayfasında zaten ilginç veya eğlenceli bir video izlemiş olmanız muhtemeldir, ancak incelemeye çalıştığınızda, içeriğin "kalabalığında" bulamadınız. sunuldu. 

Neyse ki platform, izlenen videoların geçmişini görmenizi sağlayan bir özellik sunuyor   . Aşağıda, bu seçeneği birkaç dakika içinde nasıl bulacağınızı göstereceğim.

TikTok'ta İzlenen Videoların Geçmişi Nasıl Görülür?

İlk olarak, geçmiş özelliğinin kademeli olarak yayınlandığını belirtmek önemlidir. Bu nedenle, uygulamanızda hala görünmüyorsa biraz daha bekleyin.

Bu yeni seçeneğin bir sınırlaması olduğunu da belirtmekte fayda var: Platform yalnızca yedi gün içinde izlenen videoları gösteriyor. Yani çok eski içerikleri görüntülemek mümkün değil.

Bununla birlikte, TikTok'ta izlenen videoların geçmişini nasıl göreceğinizi öğrenmek için aşağıdaki talimatları izleyin:

Profil alanına girin: Uygulamayı açın ve sağ alt köşedeki "Profil"e dokunun;

Ayarlara gidin: Sağ üst köşedeki menüye (üç yığılmış satır) ve ardından “Ayarlar ve Gizlilik”e dokunun;

Geçmişi girin: “İçerik ve Etkinlik” bölümünde, “İzlenen Video Geçmişi” seçeneğine dokunun;

Videoyu bulun: Uygulama, yedi gün içinde izlenen tüm videoları görüntüler. İstediğiniz içeriği arayın ve tekrar izleyin;

Geçmişi temizle veya özelliği devre dışı bırak: İşlevi devre dışı bırakmak veya tüm geçmişi temizlemek için sağ üst köşedeki dişli simgesine dokunun ve istediğiniz seçeneği seçin.

TikTok olmayan videolar nasıl izlenir veya geçmişi

Platform ayrıca beğenilen videoların bir geçmişini de sunar. Bu seçeneği şu şekilde bulabilirsiniz:

Uygulama açıkken, sağ alt köşedeki “Profil”e dokunun;

Biyo'nun altında yer alan kalp simgesine dokunun;

İstediğiniz içeriğe göz atın — varsayılan olarak Beğenilen Videolar sekmesi özeldir.

To Top