Tiny Tina'nın Harikalar Diyarında efsanevi Zaman Atlama büyüsü nasıl elde edilir?

 Geleceğe kayarken zamanda geriye atlayın. Bu kafa karıştırıcı geliyorsa endişelenmeyin, büyünün anlaşılması daha kolaydır. Bu Zaman Atlama büyüsü beş uçan mermi oluşturur. Birkaç saniye sonra, tüm mermiler, büyüyü yapmaya başladığınızda belirttiğiniz yönde ateşlenir. Bu mermilerin her biri iyi hasar verir ve hepsi gölge hasarı verdiğinden sağlığınızı yeniler. Tiny Tina'nın Harikalar Diyarında efsanevi Zaman Atlama büyüsünü nasıl elde edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Zaman Atlama büyüsünü elde etmek için epey bir zaman geçecek. Bunun nedeni, oyunu yenene kadar büyüyü alamamanızdır. Kampanyayı yendikten sonra, Queen Ass Stallion kalesinde Kaos Odası olarak bilinen rastgele bir zindana erişim kazanacaksınız. Zaman Atlama büyüsü, Kaos Odası içindeki herhangi bir eşyadan düşebilir. Yani zindandaki bosslardan, mini bosslardan, sandıklardan ve düşmanlardan herhangi birinden düşebilir. Neyse ki, birçok yerde düşebilse de bu büyüyü elde etmenize yardımcı olacak bir yol var.

Loot Luck puanınızı artırarak başlamak isteyeceksiniz. Bu, harita etrafında Şanslı Zar toplayarak ve Aaron's Sanctuary G'yi tamamlayarak yapılır. Ayrıca, statüyü artıran ekipman donatarak da artırabilirsiniz. Bundan sonra, kaos seviyesini artırmaya çalışın. Bu, Kaos Odasının zorluğunu artıracak, aynı zamanda madencilik şansınızı da artıracaktır. Son olarak, Kaos Salonundaki kristalleri toplamaya odaklanmanız gerekiyor. Bu kristaller Kaos Odasının sonundaki tavşan heykellerinde kullanılmıştır. Tüm kristallerinizi Büyülü Tavşan Heykeli'nde harcayın. Bu size sadece bu heykelden büyü alabileceğiniz için Zaman Atlama büyüsünü alma şansınızı artıracaktır.


To Top