Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı'ndaki Kaos Odası portalının sembolleri ne anlama geliyor?

Harikalar Diyarı'nın sonuna ulaştınız, Ejderha Ustası ile savaştınız ve yıkıcı bir patron dövüşünden zaferle çıktınız. Üstelik dünyayı yıkımdan kurtardınız ve aynı zamanda kötü adamı da kurtardınız. Artık her şey bittiğine göre, sonunda Aygır Kraliçe Butt'un kalesine girebilir ve bir sonraki mücadeleye geçebilirsiniz; Kaos Odası. Bu rastgele zindanlar, kurcalamanız için heyecan verici yeni özelliklerle dolu. Bunlardan biri, bir odayı her tamamladığınızda sizi bir sonraki karşılaşmaya taşıyan portallardır. Asıl soru, Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı'ndaki Kaos Odası portallarındaki semboller ne anlama geliyor?Chaos Chamber'daki her karşılaşmanın sonunda iki portal arasında seçim yapmanız gerekecek. Hangi portalı seçeceğiniz, yan odada yapacağınız toplantının türünü belirleyecektir. Her portalın kendi avantajları vardır, bu nedenle Dragon Lord'un portalına dalmadan önce neye bulaştığınızı bilmek önemlidir.

Yeni başlayanlar için, karşılaşacağınız dört tür portal vardır; Pislik, Ejderha Ustası, Sandık ve Kristal Sandık. Bu portalların her biri bir öncekinden büyük ölçüde farklıdır ve portal seçiminiz nihayetinde koşunuzun nasıl ilerlediğini ve ne tür ganimet alacağınızı etkileyecektir. 

İşte her portalın arkasında yatan şey:

Dragon Lord Portal: Karşılaşmanın sonunda, Dragon Lord görünecek ve bir sonraki karşılaşmaya geçmeden önce onun iki lanetinden birini seçmeniz gerekecek.

Ass Portal: Karşılaşmanın sonunda, bir sürü nimet ile bir eşek ortaya çıkacak. Kristallerinizi Butt Stallion'un etrafındaki kutsamalara harcayabileceksiniz. Rastgele bir buff için Butt Stallion ile etkileşime geçin.

Portal Sandığı: Karşılaşmanın sonunda büyük bir küp göreceksiniz. Ekstra ganimet elde etmek için kemikleri yok edin. Bu zarlar, efsanevi öğeler de dahil olmak üzere her türlü ganimeti bırakabilir.

Kristal Sandık Portalı: Karşılaşmanın sonunda büyük bir küp göreceksiniz. Kaos Odası koşusunda daha sonra kutsama ve ganimet için harcanabilecek ek kristaller elde etmek için zarları yok edin.


To Top