Tiny Tina's Wonderlands: Çevrim içi Çalışamıyormusunuz? İşte Çözüm

Tiny Tina's Wonderlands'in çevrimiçi olarak çalışmadığı şanslı kişilerden biriyseniz, oyun sunucularına bağlanma veya can sıkıcı bağlantı hataları alma sorunlarının nasıl çözüleceğine ilişkin kılavuzumuza göz atın.

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı - Çevrimiçi çalışmıyor musunuz? Çözüm

Bu kılavuz size Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı bağlantı hatası için olası bir düzeltme sağlayacaktır. Çoğu durumda, çevrimiçi ile ilgili sorun, sunucunun erişilememesinden kaynaklanır ve diğer durumlarda, hesabınızla ilgili sorun yaşayabilirsiniz.Sunucu durumunu kontrol edin

Başladığı zaman büyük bir hit olan her çevrimiçi oyun, bir şekilde bir sunucu yükleme sorununa sahip olabilir, Yeni Dünya bunun en iyi örneğidir. Yüksek sunucu yükü, birçok oyuncunun çevrimiçi bağlantı kurmasını ve başkalarıyla oynamasını engeller.

 • Not: Geliştiriciler, en son tweetlerinde belirtildiği gibi şu anda bu sorunu çözmek için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Çok oyunculu bir oyuna bağlanamıyorsanız,  resmi SHiFT Twitter sayfasından sunucu durumunu kontrol ettiğinizden emin olun  . Ne yazık ki, bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Sorun geliştirici tarafında çözülene kadar beklemeniz yeterlidir.

Platformlar arası oyundan kaçının

Diğer durumlarda, oyuncular çok oyunculu oturumlara katılabilir ancak süreçte bağlantı kesilebilir. Bu genellikle farklı platformlarda oynamaya çalışan oyuncularda olur.

SHiFT sunucuları, platformlar arası oynarken kararsız olmalarıyla ünlü olduğundan, sizinle aynı platformu kullanan oyuncularla çok oyunculu oturumlara bağlanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. En azından şimdilik.

PC oyuncuları ayrıca normal çevrimiçi mod yerine LAN oturumlarını kullanmaya teşvik edilir. Bu nedenle, İnternet erişimi olan bir PC'de nasıl yerel ağ oluşturabileceğinize bakalım:

 1. Ücretsiz Radmin uygulamasını indirin ve yükleyin 
 2.  menüsüne gidin
 3. Yeni bir ağ oluştur " seçeneğini seçin.
 4. Yönetici şimdi  yeni bir oturum oluşturmalıdır.
 5. Tiny Tina'nın Harikalar Diyarını başlatın.
 6. Ayarlar menüsüne gidin
 7. LAN'da Oynat " seçeneğini seçin .
 8.  Yöneticiniz tarafından daha önce oluşturulan LAN oturumuna katılın

Bazı konsol oyuncuları ayrıca, oturum konsol kullanıcıları tarafından oluşturulursa, farklı platformlar arasındaki bağlantının kesilmesinin önlenebileceğini bildirdi; bu, PC kullanıcılarının basitçe katılabileceği anlamına geliyor. Ancak oyun sırasında gecikmeler, ping'ler, donmalar ve gecikmeler olabilir.

SHiFT hesaplarınızı ve platformlarınızı bağlayın

Ayrıca SHiFT ve platform hesaplarının yanlış şekilde bağlanması ve bu nedenle platformlar arası çok kullanıcılı bağlantı için sorunlar yaratma olasılığı da vardır.

Yeni bir SHiFT hesabı oluşturmak istiyorsanız şu adımları izleyin:

 1. SHiFT'in resmi sitesine gidin  .
 2. Yeni bir hesap oluştur" bağlantısını tıklayın.
 3. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin . 
 4. Alternatif olarak,  mevcut platform hesaplarından biriyle kaydolabilirsiniz: steam, xbox, epicgames, twitch, twitter, vb.

Ardından, aşağıdaki prosedürü kullanarak hesaplarınızı bağlamanız gerekir:

 1. Tiny Tina'nın Harikalar Diyarını başlatın . 
 1. Sosyal Ağlar menüsüne gidin .
 2. SHIFT " seçeneğini seçin.
 3. " Hesabı bağla" seçeneğini etkinleştirin .
 4. Benzersiz sayısal kodu  ekrandan kopyalayın  .
 5. SHiFT Bağlantılı Oyun web sayfasına gidin  .
 6. Kopyalanan benzersiz kodu  giriş penceresine yapıştırın.
 7. oyunu yeniden başlat

  Tavsiye edebileceğimiz son şey Tiny Tina'nın Harikalar Diyarını yeniden başlatmak. Geliştiriciler yakın zamanda bazı ağ kodu güncellemeleri uyguladılar ve bu nedenle SHiFT sunucularına bağlanmaya çalışan tüm oyunculara oyunlarını yeniden başlatmalarını tavsiye ettiler.

  Ayrıca, SHiFT sunucularının çok meşgul olduğu yoğun saatlerden kaçınmaya çalışın.  Bu nedenle, yerel saatle 11:00'den önce veya  17:00'den sonra bağlanmayı denemenizi öneririz  . 

To Top