Twitter Düzenle Düğmesi Üzerinde Çalışıyor, Twitter Blue Kullanıcıları İçin Test Yakında Başlayacak

Twitter bugün, Twitter Blue aboneleriyle "önümüzdeki aylarda" başlayacak olan düzenleme düğmesinin test edilmesiyle "geçen yıldan beri" bir düzenleme özelliği üzerinde çalıştığını duyurdu.

Özelliğin Twitter uygulamasındaki bir demosunda, kullanıcılar, halihazırda mevcut olan Tweeti Sil, Profile Sabitle, Kimin yanıt verebileceğini değiştir ve Ekle seçeneklerine katılan bir "Tweeti Düzenle" girişini görmek için bir tweet'in ayrıntılar düğmesini tıklayabilir. / Listeler seçeneklerinden kaldır.


Düzenleme düğmesinin nasıl çalıştığı, tweet'lerin ne kadar süreyle düzenlenebileceği veya sürüm geçmişi olup olmadığı konusunda şu an için herhangi bir ayrıntı yok, Twitter bu bilgileri daha sonraki bir tarihte sağlamayı planlıyor.

Twitter ilk olarak geçen hafta 1 Nisan'da bir düzenleme düğmesi üzerinde çalışmakla ilgili bir şaka yaptı. Sosyal ağ, "Bir düzenleme düğmesi üzerinde çalışıyoruz" diye tweet attı. Çoğu kişi, o gün ve insanların yıllardır bir düzenleme düğmesi için yaygara kopardığı gerçeği göz önüne alındığında duyuruyu ciddiye almadı, ancak Twitter bugün düzenleme düğmesi üzerindeki çalışmanın gerçek olduğunu doğruladı.

Twitter, düzenleme özelliğini Twitter Blue aboneleriyle test etmeyi planlıyor. Twitter Blue aylık 3 ABD doları olarak fiyatlandırılır ve kullanıcılara yeni özelliklere ve diğer avantajlara erken erişim sağlar. Testler yakında başlayacak ve Twitter "neyin işe yaradığını, neyin yaramadığını ve neyin mümkün olduğunu" öğrenmeyi hedefliyor.

To Top