Ubisoft, iOS ve Android için Rainbow Six Mobile'ı duyurdu

Ubisoft, yeni Assassin's Creed ve Rainbow Six Siege içeriğini piyasaya sürmediğinde veya oyunlarına NFT eklemediğinde, mobil oyunları piyasaya sürüyor. Popüler Brawlhalla dövüş oyununu mobile getirdikten sonra Fransız şirket, ikonik serilerinden bir diğerini artık Android ve iOS cihazlarına, Rainbow Six Siege'e taşıyor.

Bu hafta duyurulan Rainbow Six Mobile, iOS ve Android cihazlara gelen ücretsiz bir oyundur. Oldukça bilgilendirici bir blog gönderisinde Ubisoft, Rainbow Six Mobile'ın hem Rainbow Six Siege deneyiminin mobilde yeniden yaratılması hem de tamamen yeni bir şey olacağını açıkladı. Öncelikle, Rainbow Six'in mobil versiyonu, Siege'in kadrosunda bulunan tüm Operatörlere sahip olmayacak olsa da, aşağı yukarı aynı haritalara sahip olacak. Tabii ki, yıkım mobil için uygun hale getirmek için değiştirildi, bu nedenle Rainbow Six Mobile'da merdiven beklemeyin.

Oyunun duyurusunda değinilen bir diğer önemli nokta ise Rainbow Six Mobile'da ilerlemenin nasıl ele alınacağı. Söylemek yeterli, ilerlemenin çoğu, oyuna para yatırmaya istekli oyunculara, yapmayan diğer oyunculara göre bir avantaj sağlamaktan kaçınmak için kozmetik üzerine inşa edildi.

Oyun, Operatörler için bir kilit açma sistemi içerecek, bu nedenle oyuncuların satın alabilmek için oyun içi para birimini kaydetmeleri gerekecek. Ancak Ubisoft, oyuncuların henüz sahip olmadıkları Operatörleri denemelerine izin vererek bu formüle kendi bükümünü de eklemeyi planlıyor ve onları deneyerek yavaş yavaş, kalıcı olarak kilidini açacak ve kendileri kazanacaklar.

Ubisoft ayrıca oyuncuların mevcut Rainbow hesaplarını Ubisoft Connect üzerinden kullanabileceklerini de doğruladı. Paylaşılan hesap, oyuncuları her iki oyunda birbirine bağlayacak, ancak ekonomileri çok farklı olduğundan, bir oyunda R6 Kredisi almayacak ve diğerinde kullanmayacaklar. Ne yazık ki, taktik nişancı

için herhangi bir çıkış tarihi açıklanmadı , ancak bunu görüş alanımıza alacağız, bu yüzden konuyla ilgili daha fazla bilgi için buralarda kalın.


Rainbow Six Mobil


To Top