UC 2022 ile Pubg Mobile Bedava Hesaplar | Pro Pubg Giriş & Şifreler

Pubg mobile bedava hesaplar 2022 Günümüzde pek çok oyuncu telefonları ile oyun oynamaktadır.

Bu oyunların en iyisi muhtemelen Pubg Mobile. Gelişmiş grafikleri ve birbirinden güzel haritaları ile sürekli oynamak isteyeceğiniz bu oyun için ücretsiz hesaplar yayınladık. Yeni başlayanların sıklıkla yaptığı basit hataları, yayınladığımız hesaplarla yapmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü sitemizdeki hesapların tamamı pro pubg hesaplarından oluşmaktadır.Pubg Mobile Bedava Hesaplar 2022

Yeni pubg oyuncularının bu oyuna alışması ve acemi dönemini atlatması biraz zaman alabilir. Bu yüzden birçok oyuncu oyuna hazır bir pubg hesabı ile başlamak ister. Eğer pubg'ye yeni başladıysanız aşağıda yayınladığımız pubg mobile ücretsiz hesaplarından birine sahip olabilirsiniz . Sitemizdeki hesaplar, daha önce kullanılmış oldukları için yüksek seviyeli ve bazı özel öğeler içermektedir. Hesaplar size güç vermeyecek olsa da, iyi bir görünüm alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Yayınladığımız hesaplar, web sitemizi ziyaret eden herkese açıktır. Sitemizi ücretsiz pubg mobile hesabı için ziyaret ettiyseniz aşağıdaki hesaplardan birini alabilirsiniz. Ancak, hesabı güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için önce şifreyi değiştirmeniz gerekir. Çünkü sizinle aynı anda hesaba erişen kullanıcılar olabilir.


fixtrapl47.dad@gmail.com ; paK57cmai

silty15723@gmail.com ; profen5812

chatwangel.od@gmail.com ; sicriyhas154

shanwaywo@gmail.com ; chenwaywo98

lokan1@gmail.com ; sizbyete99

newchenre@mail.com ; apworal8945

hastalen@gmail.com ; cyralbon1216

siztral001@gmail.com ; elfonral66

ogpubg@gmail.com ; ontechi57p

sizkald.man@gmail.com ; opto911

newolarn27@gmail.com ; afwon4812


PUBG Mobile'da Profesyonel Nişancı Olun

Pubg mobile de en önemli noktalardan biri nişan alma yeteneğidir. Çünkü rakibinize iyi nişan almanız oyunda hayatta kalmanız veya kaybetmeniz ile sonuçlanacaktır. Bu sebeple faydalı olacağını düşündüğümüz mesleki amaç geliştirmeyi anlattık. Bu oyunda iyi bir oyuncu olmayı hedefliyorsanız, anlatmış olduğumuz amaç geliştirme rehberi kesinlikle işinize yarayacaktır. Web sitemizden ücretsiz bir pubg hesabı aldıysanız, o zaman size anlattıklarımızı uygulamaya başlayabilirsiniz.


Headshot'a odaklan

PUBG Mobile nişan alma ve refleks geliştirme taktikleri, ilk öğede kafa hedeflemeyi içerir. Oyunda rakibinizi en kısa sürede etkisiz hale getirme seçeneklerinden biri de rakibinizi kafasından vurarak öldürmektir. Headshot'lar başta oyuncular için zor gelse de gerekli egzersizleri yaparak bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.


Lunaparkta pratik yapın

Lunaparkın adının sizi aldatmasına izin vermeyin. Lunaparkta oynarken sadece eğlenmekle kalmaz, aynı zamanda nişan alma ve reflekslerinizi geliştirme şansına da sahip olursunuz. Lunaparkta bir süre pratik yapmak, nişan alma ve refleks konusunda size çok yardımcı olacaktır. Ayrıca oyundaki tüm silahları diğer tüm bileşenlerle birlikte deneme ve kendinize uygun silahı bulma şansınız da var.


Bomba kullanmayı unutma

PUBG Mobile'da el bombası, sis bombası, molotof kokteyli ve flaş bombası gibi birçok bomba bulunuyor. Bu bombaların her biri farklı amaçlar için kullanılsa da sonuçta hepsi işimizi kolaylaştırıyor. Bu bombaları kullanarak rakiplerinizin dikkatini dağıtabilir, kendinize farklı pozisyonlardan alan yaratabilir ve rakibinizi etkisiz hale getirebilirsiniz. Bir binaya koşarken, rakibinizin dikkatini dağıtmak ve hatta şanslıysanız gol atmak için el bombasını binaya atabilirsiniz.


Zor durumda kaldığınızda sis bombalarını kullanabilir, rakibinizin yerini cehenneme çevirmek için Molotof kokteylleri kullanabilir, flaş bombaları kullanarak rakiplerinizi birkaç saniyeliğine etkisiz hale getirebilirsiniz.


Pubg Mobile'da Ücretsiz Uc Nasıl Alınır?

Pubg'da ücretsiz UC almanın bir yolu yok. Ancak hesabınıza uc yükleyerek sürekli olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, hesabınıza 600 ucs yüklediniz. Ve tüm UC'lerle bir şeyler satın aldın. Hesabınızdaki tüm uc'ler gitmiş olsa bile, onu tekrar kazanmanın bir yolu var. Bu yol, royale geçiş görevlerini yapmaktır. Evet, sezon boyunca royale pass görevlerini tamamlayarak harcadığınız UC'yi geri kazanabilirsiniz. Fakat harcadığınız tüm UC'leri kazanmak için tüm görevleri takip etmeli ve yapmalısınız.


Oyuna UC yükleyemiyorsanız yayınlamış olduğumuz pubg mobile ücretsiz hesaplardan birine sahip olabilirsiniz.


Pubg'de Hile Nasıl Hedeflenir?

Pubg'da nişan alma yeteneğiniz iyi değilse veya atış yaparken silahınız sekiyorsa nişan alma hilesini kullanabilirsiniz. Artık birçok aimbot hilesi var. Bunlardan herhangi birini telefonunuza indirebilir ve tüm silahları sekmesiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak bu hileler genellikle pubg tarafından fark edilir ve bunun sonucunda hesabınız kapatılabilir. Bunu göz önünde bulundurarak bu pubg mobile hilelerini yapmanızı öneririz.


Ücretsiz Pubg Hesabı E-posta Ve Şifreleri 2022 Nisan

Web sitemiz ile Pubg'da iyi bir hesaba sahip olmak çok kolaydır. Yayınladığımız ücretsiz hesap pubg mobile listesi ile daha önce iyi oyuncular tarafından geliştirilmiş giriş bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Listedeki giriş bilgilerinin bir kısmı uc ile pubg mobile ücretsiz hesaplardan oluşmaktadır. Ancak yüksek miktarda bahşişleri yoktur. Genellikle 100 ila 400 Uc arasındadırlar. Bir hesaba eriştikten sonra şifre değiştirerek pro pubg hesabını kolayca kullanabilirsiniz.

Yayınladığımız giriş bilgileri sık sık güncellenecek ve yayınlanacaktır. Hesap alamıyorsanız yorum yazabilirsiniz.

Giriş yapmak Şifre

sizbanho valhobi732

stonfralback teldbisk67

bonborol11 fakir88

çift ​​yönlü Goxp46mckd

ralyposk 54621630

cizytonbg pciz6814

borboholbix parneg87

hobit71 probink14

ralggolfe thelkin119

uluma ragner461

balnoah 564814586

uçuşan6 pizorla57

To Top