Ücretsiz Facebook Hesapları 2022 | Eski Sahte Giriş Kimliği ve Şifreler

Ücretsiz facebook hesapları 2022. Facebook, 2004 yılında yayınlanan ve şu anda dünyanın en büyük sosyal ağı olarak kabul edilen bir web sitesidir. Facebook'u kullanmak tamamen ücretsizdir. Ancak, birçok kişi internette anonim olarak gezinmek veya bazı uygulamalara kaydolmak için sahte hesaplar arar. Bu yüzden web sitemiz ücretsiz facebook hesapları ve şifreleri yayınladı.Sitemizdeki ücretsiz facebook girişleri tamamen sahte kullanıcı bilgileridir. Bu hesaplara erişebilir ve kişisel bilgileri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Hesaplar ortak kullanıma uygun olmadığı için erişim sağladığınız hesabın şifresini değiştirmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz Facebook Hesapları 2022

Bir uygulamaya kaydolmak veya anonim olarak gezinmek için ücretsiz bir facebook hesabı arıyorsanız, aşağıdaki girişler faydalı olabilir. Aşağıda yayınladığımız ücretsiz fb hesapları ve şifreler sahte profil bilgilerinden oluşmaktadır. Bunları düzenleyebilir veya doğrudan kullanabilirsiniz. Ancak, hesaplar ortak kullanım için uygun değildir. Sizinle aynı hesaba erişen kullanıcılar olabileceğinden şifreyi değiştirdikten sonra facebook kullanmaya başlayın.

Yayınladığımız ücretsiz fb kimliği ve şifreleri sık sık güncellenecektir. Hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazabilirsiniz.

Ücretsiz facebook girişleri; şifreler

mily4por@mail.com   ; pilywond27
sanfiral2@gmail.com backwolza
daliyrap@gmail.com talwora178
cafreleaz@gmail.com 1698254726
liromazz@gmail.com wolnoyrip969
pirzaz117@gmail.com qelbiz168
bozworo883@gmail.com bantpozm17
zaliyrap@mail.com büyüksüz893

Facebook'ta Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların hayatımızda yaygınlaşmasıyla birlikte birçok kullanıcı mobil cihazlarda Facebook'tan canlı yayın yapmaya başladı. Uygulaması oldukça basit ve herhangi bir ek programa ihtiyaç duymayan Facebook canlı yayınını mobil cihazlarda nasıl ekleyeceğinizi merak ediyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Facebook'ta canlı yayın yapmak için öncelikle Android veya iOS cihazınızda Facebook uygulamasını açın. Bu uygulamaya sahip değilseniz, Facebook uygulamasını mağazadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Ardından açılan sayfanın üst kısmındaki “Canlı” butonuna basın.
  • Canlı yayın özelliğini ilk kez kullanacaksanız, “Facebook uygulamasının ses kaydetmesine izin verilsin mi?” Soruyu cevaplamalısın. Ancak “Reddet” butonuna basarsanız canlı yayında sesinizin duyulmayacağını unutmayın. Yani burada uygulamanın isteğine izin vermeniz gerekiyor.
  • Karşınıza Facebook canlı yayın ayarlarını yapacağınız ekran gelecektir.
  • Öncelikle “Açıklama eklemek için dokunun…” bölümünden canlı yayınınız için bir açıklama seçin. Bu açıklama, kullanıcıları yayın hakkında bilgilendirmenizi sağlar.

Bu adımları takip ederek Facebook'ta takipçilerinizle canlı yayın yapabilirsiniz.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook'ta bir hesabı silmek oldukça basittir. Hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Bağlantıya gidin > https://www.facebook.com/help/delete_account.
  • Hesabımı sil düğmesini tıklayın.
  • "Hesabını kalıcı olarak silmek istediğinden emin misin?" Soruya “evet” deyin.

Bu işlemlerden sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Ve verileriniz asla kurtarılmayacak şekilde silinecek (gönderiler, sayfalar, etkinlikler, gruplar). Bu nedenle, bunu yaptıktan sonra geri dönüşün olmayacağını bilin. Hesabınızı silmek istediğinizden gerçekten eminseniz, bu sizin için işe yarayacaktır.

Facebook Ücretsiz Hesaplar Ve Şifreler 2022 Nisan

Facebook için sahte hesaplar ve şifreler arıyorsanız, aşağıdaki giriş bilgileri işinize yarayacaktır. Listedeki girişlerin çoğu eski facebook hesaplarıdır. Bu hesaplar ortak kullanım için uygun değildir. Bu yüzden herhangi birine eriştikten sonra şifreyi değiştirerek kullanmaya başlayın. Çünkü bu ücretsiz facebook giriş hesapları ve şifreleri herkese açıktır. Hesaba erişen kullanıcılar aynı anda yaptığınız tüm etkinlikleri görebilir ve değiştirebilir. Bu nedenle, güvenliğiniz için, erişmekte olduğunuz hesabın şifresini değiştirmenizi öneririz.

Bu listedeki ücretsiz facebook hesapları ve şifreleri sık sık güncellenmektedir. Fb bedava hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazabilirsiniz.

Giriş yapmak
Parola
Lachney226@gmail.com
harboz27
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
Mikelsen@gmail.com
pZali6mc7
Mennecke89@gmail.com
manihil
art.pinnol@mail.com
gilbiy020
Kurth2658@gmail.com
grifazzad
darwin5081@gmail.com
orbaxi969
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
prizbin9324@gmail.com
galrenfez
Macbride88@gmail.com
karanlığa
carl.bicza@gmail.com
maizpil37
horwoland67@gmail.com
iptinzil22
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
hindu4702@gmail.com
rintobaz
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
undred.kinggo@gmail.com
dexter388
Gaffkelo5672@gmail.com
kayma
To Top