Ücretsiz GTA 5 Modlu Hesaplar 2022 | Ps4, Xbox One ve PC için GTA V Hesabı

Ücretsiz gta 5 modlu hesaplar 2022. Gta 5, Rockstar North tarafından geliştirilen, dünyanın en çok satın alınan oyunlarından biridir. Grand Theft Auto'nun 5. versiyonu olan bu oyun, geliştirilmiş grafikleri ve etkileyici Dünyası ile milyonlarca kullanıcı tarafından beğeniliyor ve oynanıyor.Dünya çapında binlerce kişinin aktif olarak oynadığı bu oyunda yüzlerce farklı görev ve aktivite bulunuyor. Ancak oyunda yeterli paraya veya eşyaya sahip olmayan kullanıcılar hile yapma eğilimindedir. GTA geliştiricileri birçok hileye izin verse de bu yeterli olmayabilir. Bu yüzden oyundan zevk almak isteyen birçok kullanıcı gta 5 modlu hesaplar aramaktadır. Modlu hesaplar, oyunun birçok fonksiyonunu kişiselleştirerek, GTA'da farklı araçlar, kıyafetler ve daha birçok eşyayı kullanmanıza imkan veriyor. Bu gta 5 modlu hesaplar genellikle internet sitelerinde satılsa da freeaccountpro olarak biz ücretsiz olarak sunmayı tercih ettik.

Aşağıda yayınladığımız ücretsiz gta 5 modlu hesaplar ve şifreler ile oyundaki birçok eşyayı sınırsız kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yayınladığımız gta v modlu hesaplar ps4, xbox one ve pc için özel olarak hazırlanmıştır. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifre değiştirerek ücretsiz gta 5 modlu hesabı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz GTA 5 Modlu Hesaplar 2022

Gta 5 modlu hesaplar sitemizde tamamen ücretsiz yayınlanmaktadır. Aşağıdaki liste yalnızca ps4 kullanıcıları için geçerlidir. Her gta 5 hesabında farklı özellikler görebilirsiniz. Bazı hesaplarda büyük miktarda para olabilirken bazılarında farklı araçlar, haritalar ve kıyafetler görebilirsiniz. Ancak elimizdeki ps4 için gta 5 modlu hesaplar sınırlı. Yani 1'den fazla giriş bilgisi alarak başka gta 5 hesabı isteyen kullanıcılara haksızlık etmeyin.

Hesap almakta sorun yaşıyorsanız, yorum bırakabilir veya diğer ilanlara göz atabilirsiniz.

PS4 için Gta 5 Modlu Hesaplar

Giriş yapmak ; Parola

criazay67.md@gmail.com prozal27
azrova1241@mail.com Gronoilla
corvaly.tm@mail.com pender8862
poverwon118@gmail.com 16823576
hikywolad135@gmail.com holwocor173
sanrova_przal@hotmail.com bojack995
goodmod_gta@outlook.com HpzAL5cn4
licewolcor993@hotmail.com Arounid638
honwozan536@gmail.com harxir2727
pinmiyozz173@gmail.com pingwo33

Xbox One İçin Gta V Modlu Hesaplar

Giriş yapmak ; Parola

helywozza5@gmail.com Ghentom253
bony.piraz@gmail.com 907423485
lenroval_palz@hotmail.com Alprowaoza24
cirizzel37174@hotmail.com GtaPro1193
mindoro.fac@gmail.com pisqural788

Her ne kadar elimizden gelenin en iyisini yapsak da xbox one için eriştiğimiz gta v modlu hesaplar çok az. Bu yüzden lütfen yorum kısmından xbox one için gta 5 modlu hesap talep etmeyiniz.

GTA 5 Modu Nasıl Kurulur?

Gta 5 hesabınıza nasıl yeni modlar ekleyebileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Daha sonra anlattığımız birkaç basit adımla bir çok gta v modunu kendi bilgisayarınıza kurup oynayabilirsiniz. Üstelik bunu herhangi bir mod veya uygulama ücreti ödemeden yapabilirsiniz. Çok fazla bulamadan sahip olduğunuz gta 5 hesabınızı nasıl modifiye edebileceğinizi açıklamaya geçelim.

Adım 1: GTA 5 için Script Hook V'yi indirin ve yükleyin

İhtiyacınız olan ilk araç olan Script Hook V'yi indirin, ardından sıkıştırmasını açın ve ScriptHookV.dll dosyasını GTA5.exe'nin bulunduğu ana GTA V klasörüne kopyalayın. Steam kullanan kişiler için bu, GTA 5'i kurduğunuz sürücüdeki \SteamApps\common\Grand Theft AutoV\ içinde bulunur.

Ayrıca dsound.dll ve NativeTrainer.asi dosyasını da aynı klasöre kopyalayın.

2. Adım: GTAV LUA Eklentisini Kurun

Bazı modlar ayrıca GTAV LUA eklentisi gerektirir, bu nedenle dosyayı indirip açın, ardından LUA.asi ve komut dosyalarını 1. adımdakiyle aynı klasöre taşıyın.

Artık GTA V modlarını yükleyebilirsiniz

Bu iki araç, en yaygın gta 5 modlarını kullanmanız için gereklidir. Bu iki uygulama birçok mod için yeterli olsa da bazı gta v modları özel uygulamalar gerektirebilir. Herhangi bir sorun yaşamamak için indirdiğiniz modun kurulum talimatını dikkatlice okumalısınız.

Sahip olduğunuz GTA V hesabınıza Modd yüklemekte sorun yaşıyorsanız, sitemizde yer alan ücretsiz gta 5 modlu hesaplardan birine sahip olabilirsiniz.

GTA V Ücretsiz Modlu Hesaplar 2022 Nisan

GTA V oynamaktan sıkıldıysanız yayınlamış olduğumuz ücretsiz modlu hesaplardan birini alarak oyunu keyifli hale getirebilirsiniz. Birçok özelliği bulunan bu hesaplar genellikle rastgele modlara sahiptir. Sınırsız para, eşya, kıyafet, harita ve daha birçok özelliğin bulunduğu bu gta v hesapları ile oyunu keyifle oynayabilirsiniz. Aşağıda yayınladığımız liste pc ve ps4 için kullanılabilen gta 5 hesaplarından oluşmaktadır. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifreyi değiştirerek oyunu kolayca oynamaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz gta 5 modlu hesaplar tamamen yasaldır. Bunlar genellikle bir çok sitede paylaşılan gta V modlarından oluşturulduğu için kullanımlarında herhangi bir problem yoktur. Yayınladığımız liste sık sık güncellenecek ve yayınlanacaktır. Giriş yapmakta sorun yaşıyorsanız yorum bırakarak ücretsiz gta v modlu hesap talep edebilirsiniz. Yorum yazdıktan sonra ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz e-posta adresine gta v modlu hesap bilgilerinizi gönderecektir.

Giriş yapmak
Parola
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
Strathy101@gmail.com
hamtonixa56
Lachney226@gmail.com
harboz27
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
Kagle1115@gmail.com
demir adam
Zinke5436@gmail.com
dexter388
Dewater.dol74@gmail.com
orbaxi969
Macbride88@gmail.com
karanlığa
Weegar434@gmail.com
bazbiy3878
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
art.pinnol@mail.com
gilbiy020
Vanluven6233@hotmail.com
gül çiçeği37
Mikelsen.dl27@gmail.com
pZali6mc7
hindu4702@gmail.com
rintobaz
Mennecke89@gmail.com
manihil
Carringto.dad@gmail.com
iptinzil22
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
To Top