Ücretsiz Mega Hesaplar 2022 | Megasync Premium Hesap ve Şifreler

 Ücretsiz Mega Hesaplar 2022. Mega, belirli boyutlardaki dosyaları depolamak veya paylaşmak için kullanılan bulut bilişim hizmetlerinden biridir. En iyi ve güvenilir depolama hizmeti veren firmalardan biri olan Mega, ücretsiz üyelikler için 20 GB alan veriyor. Bu alanı yükseltmek için premium üyelik satın almanız gerekir. Birçok depolama hizmeti sunan uygulamalara göre oldukça avantajlı olan bu hizmet için ücretsiz mega hesap arıyorsanız doğru yerdesiniz.Web sitemiz, mega.nz premium üyeliği için herhangi bir ücret ödemenizi gerektirmeyen ücretsiz hesaplar yayınladı. Yayınladığımız bu hesapların çoğu 1 aylık deneme aboneliğine sahiptir. 1 ay boyunca hiçbir şey ödemenizi gerektirmeyen mega.nz ücretsiz hesaplar listemizden birini alın.

Ücretsiz Mega Hesaplar 2022

Mega, en iyi bulut depolama uygulamalarından biridir. Uygun fiyat ve geniş depolama gibi özelliklerle Google drive ve dropbox gibi güçlü rakiplerini geride bırakmayı başardı. Ücretsiz üyelik için 20 GB depolama alanı sağlayan bu uygulamada daha fazla depolama alanı için premium üye olmanız gerekmektedir. 3 çeşit abonelik sistemi ile 16 TB'a kadar alan satın almanızı sağlar. Ücretsiz üyelik için sunulan 20 gb alan size yetmiyorsa sitemizden ücretsiz mega premium hesaplardan birine sahip olabilirsiniz. Yayınladığımız bu hesaplar, 2 TB'lık alanı 1 ay boyunca ücretsiz kullanmanıza olanak sağlıyor. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifrenizi değiştirerek megasync premium hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mega Pro Hesap Ücretsiz

Giriş yapmak ; Parola

prizvay56@gmail.com ; dorgalenzo68
holveiad@gmail.com ; pitalvoben115
averyomig@gmail.com ; shipbiver816
dagpimic5@gmail.com ; 41997783
shizeybarc@gmail.com ; dpimonus109
goldwim@mail.com ; tihisepicc
tentogez60@gmail.com ; worbel901
hitbax42@gmail.com ; smipirtad07
boverond24@gmail.com ; 97457801

mega.nz indirme limiti nasıl atlanır

Mega.nz'de paylaşılan bir dosyayı indirmek için hız sınırı uygulanıyorsa bu hız sınırını aşmak için bir program kullanmanız gerekir. Mega indirme yöneticisi programı ile bir çok dosyayı sınırsız olarak en iyi hızda indirebilirsiniz. Ancak bu crackli bir uygulama olduğu için güvenli bir sürüm bulmak oldukça zordur. Bu nedenle, herhangi bir bağlantı veya dosya önermiyoruz.

mega indirme yöneticisi birçok web sitesinde yayınlanmıştır. Ancak bunlar güvenlik riski oluşturduğundan virüs testi yapmanızı öneririz.

Mega'da Depolanan Dosyalar Ne Zaman Silinir?

Mega.nz'de ücretli veya ücretsiz üyeliğiniz varsa, üyeliğinizi tamamen iptal edene kadar hesabınızdaki dosyalar mega'da saklanır. Bu, premium üyeliğiniz varsa ve aylık ücreti ödemezseniz değişebilir. Bir mega premium hesabınız varsa ve aylık üyelik ücretini ödemediyseniz, tüm verileriniz genellikle 1 ay içinde silinir.

Ücretsiz Mega Premium Hesaplar 2022 Nisan

Mega.nz premium hesabı için ücretsiz üyelik almak istiyorsanız aşağıdaki listedeki giriş bilgileri işinize yarayabilir. Deneme üyeliği olan ücretsiz mega hesapların minimum kullanım süresi 1 aydır. Eriştiğiniz megasync premium hesabının şifresini ortak kullanıma uygun olmadığı için değiştirebilirsiniz.

Yayınladığımız mega.nz pro hesapları ve şifreleri sık sık güncellenecektir. Hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazarak ücretsiz mega hesap talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş yapmak
Parola
Gaffkelo5672@gmail.com
kayma
darwin5081@gmail.com
orbaxi969
Kurth2658@gmail.com
grifazzad
prizbin9324@gmail.com
galrenfez
Lachney226@gmail.com
harboz27
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
undred.kinggo@gmail.com
dexter388
carl.bicza@gmail.com
maizpil37
art.pinnol@mail.com
gilbiy020
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
hindu4702@gmail.com
rintobaz
Macbride88@gmail.com
karanlığa
Mikelsen@gmail.com
pZali6mc7
horwoland67@gmail.com
iptinzil22
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
Mennecke89@gmail.com
manihil

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski