Ücretsiz Mobil Legends Hesapları 2022 | Seviye 30 Ml Hesap ve Geçiş

Ücretsiz mobile legends hesapları 2022. Mobile legends, 2016 yılında piyasaya sürülen ve şu anda milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş oyunudur. Oldukça zevkli olan bu oyunda amaç karşı takımın üslerini yıkmaktır. Oyuna giriş yapmak için bir montoon hesabı gereklidir. Moonton hesabı oluşturmak ücretsizdir. Ancak birçok oyuncu , oyundaki güçlü rakiplerini yenmek için iyi seviyelere sahip ücretsiz mobil efsane hesapları arar. Yani özel kahramanlara sahip mobile legends ücretsiz hesaplar arıyorsanız, web sitemizden istediğiniz giriş bilgilerini alabilirsiniz.Ücretsiz Mobil Legends Hesapları 2022

Mobil efsaneler: Bang Bang, tüm yaş grupları için oynaması eğlenceli oyunlardan biridir. Milyonlarca oyuncu tarafından aktif olarak oynanan bu oyun için ücretsiz hesap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde bir çok kahraman ve pırlantalı bedava ml hesapları yayınlanmıştır. Yayınladığımız bu giriş bilgileri daha önce kullanılmış hesaplardan oluşmaktadır. Bu yüzden oldukça gelişmiş özelliklere ve eşyalara sahiptir. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifreyi değiştirerek oyunu kolayca oynamaya başlayabilirsiniz.

Mobil Efsaneler Hesabı Şifre

whorids@gmail.com phashi2712

bingpaol@gmail.com mXkal3icm

cadkicon@gmail.com 106821138

sahibraps@gmail.com homictal371

varbeyna1@gmail.com ebralt2p32

gebangml@gmail.com phcipro980

Efsanevi ücretsiz moonton hesapları sık sık güncellenecektir. Hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazarak ücretsiz ml hesabı talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Mobile Legends Lvl 30 Hesaplar – Profesyonel Oyuncular İçin

Profesyonel oyuncuların web sitemizi tercih etmelerinin en büyük nedeni ücretsiz üst düzey hesapları paylaşmamızdır. Bu yüzden bu bölümde yayınladığımız ücretsiz mobile legends hesaplar en az lvl 25'tir. Bunlardan herhangi birine giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Çünkü aşağıdaki hesaplar ortak kullanıma uygun değildir.

miral47@gmail.com ; pXak3l6c

simit.w@gmail.com ; gvola965

baidrod@gmail.com ; borpolic86

nice_acc@outlook.com ; secsucfel724

Bu listedeki giriş bilgileri sınırlıdır. Bir hesap almakta sorun yaşıyorsanız, diğer girişlere göz atabilir veya yorum yapabilirsiniz. Ancak lvl 30 mobile legends hesabı yorumlar kısmında gönderilmemektedir.

Mobile Legends'ta Savaş Puanı Kazanmanın Yolları

Öncelikle savaş puanlarının ne işe yaradığından bahsedelim. Savaş puanları oyun içi para birimi olarak kullanılır. Yani harcayarak pek çok şey satın alabilirsiniz. En önemlisi, karakter satın alabilirsiniz. Yani daha fazla savaş puanı, daha fazla güç. Şimdi ilk adımla başlayalım.

Oyunda size verilen ücretsiz sandıklar olacak. Oyun size her 4 saatte bir ücretsiz sandık verecek. Bu kasaları açarak savaş puanları kazanabilirsiniz. Ayrıca diyelim ki sandık açmadınız 4 saat sonra bir sandık daha eklenecek ve toplamda 2 sandık açmanız için sizi bekleyecek. Ama bu 2'den fazla istiflenmez. O yüzden her 8 saatte bir oyuna girmeye çalışın, bu kasaları açın ve savaş puanları alın. Madalya sandıkları da var. Ne kadar çok oyuna katılırsanız, o kadar çok kilidini açmaya hak kazanırsınız. Onları da açmayı deneyin. Bunlar her 12 saatte bir verilir.

Günlük Ödülleri Kaçırmayın!

Ayrıca oyuna her gün giriş yaparsanız yine de ödül kazanabilirsiniz. Bunlara günlük hediyeler de denir. Bu günlük görevlerin listesini zaten oyunda bulabilirsiniz. Oldukça kolay görevlerdir ve hepiniz yapabilirsiniz. Oyuna giriş yapın, ödüller gibi bir maça katılın. Bunları yaparsanız, iyi savaş puanları kazanabilirsiniz. Yani oyunu oynamasanız bile sadece giriş yaparak yeterli savaş puanı kazanabilirsiniz.

Çifte Savaş Derecelendirme Kartları

Oyunda maçları kazandıkça, size iki kat savaş puanı kazandıracak kartlar alacaksınız. Bu kartları etkinleştirmek, kazandığınız savaş puanlarının miktarını artıracaktır. Örneğin, bir işlemin sonunda 30 savaş puanı kazanmak yerine 60 savaş puanı kazanacaksınız. Lütfen bunları ihmal etmeyin. Bu yüzden size iki kat kazanç sağlayacaktır. Bazı etkinliklerin sonunda, elinizde gereksiz eşyalar olacak. Bunları satarak da savaş puanları kazanabilirsiniz.

Mobil Efsaneler Elmas Hack Nasıl Yapılır?

Mobile Legends'da elmas hilesi yapmak basittir. Cihazınıza birkaç program indirerek mobile legends elmasları hacklemeniz mümkün. Ancak oyundaki hacklerin çoğu Moonton tarafından fark ediliyor. Ve sonuç olarak, hesabınız kapatılabilir. Böylece kazandığınız elmasları kullanmadan hesabınızı kapatabilirler. Bu nedenle mobile legends elmas hilesi için herhangi bir program kullanmanızı önermiyoruz. Bunun yerine yayınladığımız elmaslı ücretsiz ml hesaplarından birine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca şu anda aktif olarak kullanılan birçok mobile legends elmas hack programı cihazınıza zarar verebilecek yazılımlardan oluşmaktadır. Bu nedenle benzer programlar kullanırsanız cihazınız ve ml hesabınız zarar görebilir. Bu programlar yasal olmadığı için herhangi bir ml elmas hack uygulamasını önermiyoruz.

Moonton Efsanevi Hesap nedir?

Mythic, mobil efsanelerdeki en üst seviyedir. Bu seviyedeki Moonton efsanevi hesapları, seviye atladıklarında yıldız almazlar. Bu seviyeye ulaşmak çok zordur. Ancak efsanevi seviyeye ulaştıktan sonra hesabınıza birçok ayrıcalık atanıyor. Web sitemizde yayınladığımız bazı hesaplar efsanevi düzeydedir.

Pırlantalı Bedava Mil Hesapları 2022 Nisan

Mobil efsanelerdeki birçok öğe için elmas gereklidir: bang bang. Elmas satın almak için belirli bir ücret ödemeniz gerekse de, freeaccountpro ile elmaslara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Yayınladığımız mitik, elmas içeren ücretsiz moonton hesapları ile istediğiniz skine ve kahramana sahip olabilirsiniz. Bu hesaplar elmas içerdiğinden birçok kahraman ve görünüm içerir. Yayınlamış olduğumuz moonton mitik hesaba sahip olmak için erişmiş olduğunuz hesabın şifresini değiştirmeniz yeterlidir. Çünkü bu hesaplar herkese açık olarak paylaşılmaktadır. Sizinle aynı anda giriş yapan kullanıcılar olabileceğinden şifreyi değiştirmeniz gerekiyor.

Giriş yapmak Şifre

Kurth2658@gmail.com grifazzad

horwoland67@gmail.com iptinzil22

Macbride88@gmail.com karanlığa

Lachney226@gmail.com harboz27

art.pinnol@mail.com gilbiy020

Ceglins11ki@gmail.com 6742341569

Bringman9648@gmail.com palmiye63

Laibo.taz57@gmail.com imparatorluklar1779

Reader326@gmail.com iPaxzAL5

darwin5081@gmail.com orbaxi969

undred.kinggo@gmail.com dexter388

hindu4702@gmail.com rintobaz

To Top