Ücretsiz Pokemon Go Hesapları 2022 | Seviye 40 Pokemon Kimliği ve Geçişi

Ücretsiz pokemon go hesapları 2022. Pokemon oyunu, kullanıcıların pokemon karakterlerini artırılmış gerçeklikle yakalamasını sağlayan bir uygulamadır. Sadece pokemon karakterlerini yakalamakla kalmaz, arkadaşlarınızla savaşlar yapabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Bu harika oyun 2016 yılında piyasaya sürüldü. Yayımlandıktan kısa bir süre sonra dünya çapında büyük bir ilgiyle oynanmaya başlandı.Birçok kullanıcı bu oyunda özel karakterlere sahip olmak istiyor. Ancak bunu yapmanın tek yolu doğru yerlere giderek pokemon avlamaktır. Pokemon karakterlerini yakalayamayan birçok kullanıcı, ücretsiz üst düzey hesaplar arar. Böylece aradığı pokemon karakterlerine ulaşır. Bu oyunda iyi karakterlere sahip olamıyorsanız yayınlamış olduğumuz ücretsiz pokemon go hesaplarına göz atabilirsiniz.,

Ücretsiz Pokemon Go Hesapları 2022

Pokemon go, sık sık güncelleme yaparak ve yeni karakterler ekleyerek oyuncuları etkilemeyi başaran bir oyundur. Bu oyunda iyi bir pokemon yakalama şansınız yoksa yayınlamış olduğumuz hesaplara göz atabilirsiniz. Aşağıdaki pokemon go free hesaplarının çoğu özel karakterlere sahiptir. Ayrıca bu listedeki giriş bilgileri daha önce kullanıldığı için iyi bir seviyeye gelmeyi başarmış hesaplardan oluşmaktadır. 15 ila 40 seviyeli bu hesaplar ortak kullanıma uygun değildir. Bu nedenle giriş yaptığınız hesabın şifresini değiştirdikten sonra pokemon go oynamaya başlayın.

Yayınladığımız giriş bilgileri sık sık güncellenecek ve sizlerle paylaşılacaktır. Pokemon go free hesabı almakta sorun yaşıyorsanız yorum yazabilirsiniz.

Pokemon Go GirişiParola
zengin pokemonpulhadaz
günahsızPartnolame
altripseaznlarkin482
amtaail48miz5824
lokrolvish96724308
dinpizal13mihal422

Pokemon Go Level 40 Hesapları

Aşağıdaki pokemon go girişleri seviye 30 ile 40 arasındadır. Bu giriş bilgileri, ücretsiz pokemon hesapları yayınlayan web siteleri kontrol edilerek toplanmıştır. Ne yazık ki, bu seviyedeki hesapları ücretsiz bulmak o kadar kolay değil. Bu hesaplar için yaklaşık 80 web sitesini kontrol ettik. Ve sadece çalışan pokemon go hesaplarını yayınladık. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifreyi değiştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu listedeki Pokemon go level 40 hesapları bir daha sitemizde güncellenmeyecektir. Hesaplar alınmışsa, lütfen diğer listelerdeki giriş bilgilerini kontrol edin. 40. seviye için yorum yazarak hesap talep etmeyin.

Pokemon Go Level 40 Ücretsiz Hesap Kullanıcı Adı ; Şifreler

Dangoleval ; picTo47c
grafikleri ; mangix471
sriptalen ; minjoherv
ranvelto ; Posheyon955
pikachu22 ; milhiscrisy7
asi ; AzP3Ok19
silbony ; pazkey3278
alfredo ; pikachu2301
minigtal5 ; 68940376
kintoking; mP247pal
dontelogez ; flinman8831

Pokemon hareket etmeden nasıl gidilir?

Pokemon go'da herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan istediğiniz karakteri yakalayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Cihazınızda oyun mağazasına veya uygulama mağazasına gidin.
  2. Sahte gps uygulamasını indirin.
  3. Uygulamayı açın ve gerekli tüm izinleri verin.
  4. Nereye gitmek istediğinizi belirleyin ve ardından telefonunuzda GPS'i açın.

Bunu cihazınızla yaparak herhangi bir yerde görünebilirsiniz. Bu şekilde çok fazla pokemon yakalayabilirsiniz.

Pokemon Go Bedava Hesaplar 2022 Nisan

Web sitemizdeki yüksek pokemon talebi nedeniyle, ek bir liste yayınlamaya karar verdik. Aşağıdaki liste ile yeni ücretsiz pokemon go hesaplarına göz atabilirsiniz. Bu bölümdeki hesaplar sık ​​sık güncellenir ve yayınlanır. Erişmiş olduğunuz pokemon hesabının şifresini değiştirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu liste seviye 10'dan 25'e kadar olan pokemon go hesaplarını içermektedir. Sitemizden ücretsiz pokemon go hesaplarından birini almakta sorun yaşıyorsanız yorum yazabilirsiniz.

Giriş yapmak
Parola
rapbixholva
PxK56CdKd
balnoah
564814586
çift ​​yönlü
Goxp46mckd
stonfralback
teldbisk67
rinhofath
sizbon44
sen
telhomg417
sizbanho
valhobi732
dorpbipu
loranhi316
birabbi
chengir116
bizzuhra
boxraly43
ralggolfe
thelkin119
moholways
barındırma18
uluma
kazanmak461
cizytonbg
pciz6814
ralyposk
54621630
hobit71
probink14
borboholbix
parneg87
To Top