Ücretsiz Sesli Hesaplar 2022 | 1 Aylık Ücretsiz Premium Girişler

 Ücretsiz Audible Accounts 2022. Audible, amazon tarafından geliştirilen ve kullanıcıların sesli kitapları dinlemelerine ve yayınlamalarına olanak tanıyan hizmettir. Binlerce sesli kitap ve podcast içeren bu uygulamada, içeriklerinizi yayınlayabilir veya sesli kitap dinleyebilirsiniz. Aylık olarak faturalandırılan bu hizmetin maliyeti her ülkede farklılık gösterebilir. Bu yüzden birçok kullanıcı ücretsiz sesli hesaplar ve şifreler arar. 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sesli ücretsiz premium hesap almak istiyorsanız yayınladığımız listelere göz atabilirsiniz.Ücretsiz Sesli Hesaplar 2022

Günümüzde sesli kitap dinlemek için birçok uygulama olmasına rağmen, sesli kitap kesinlikle en iyilerinden biridir. Bu nedenle birçok kullanıcı sesli kitap veya podcast dinlemek için sesli bir premium hesap alır. Ancak hizmet verdiği ülkelerdeki farklı fiyatlar nedeniyle bazı kullanıcılar satın almak yerine ücretsiz hesap arayışına giriyor. Bu nedenle sitemiz 1 kitabı ücretsiz dinleyebileceğiniz ücretsiz sesli hesaplar yayınlamıştır. Aşağıda yayınladığımız premium hesaplardan birine giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirebilir ve sesli olarak sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sesli Premium Hesaplar
Giriş yapmak ; Şifreler


riwaboly@gmail.com ; dargvel672

wolhem223@gmail.com ; borcher782

darneybined@mail.com ; superwon1990

bisitiky.no@gmail.com ; malbipec481

edutest.ban@gmail.com ; golfredy1211

michelsord@mail.com ; migfededeY

walbiy_don@hotmail.com ; 366701284

prestig.non@gmail.com ; PzalK7iR

helym.vored@mail.com ; gelhisty69

softrey.did@gmail.com ; yOk45m761

brani.dard@mail.com ; chersant080


Sesli Ücretsiz Hesap Nasıl Açılır?

Audible birçok ülkede hizmet veren bir uygulamadır. Bu uygulama için ücretsiz bir hesap açmak oldukça kolaydır. Ücretsiz hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki yöntemlere göz atabilirsiniz.


Audible Premium için Deneme Aboneliği Oluşturma:

Birçok ülkede farklı kampanyalar yürüten Audible, ücretsiz deneme üyeliği de sunuyor. Bu deneme abonelikleri yalnızca bazı ülkelerde mevcuttur. Ülkenizde deneme üyeliği için kampanya yoksa bunu Vpn programı ile kolayca halledebilirsiniz. VPN kullanarak ücretsiz deneme üyeliği oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.


Amazon Prime için Deneme Aboneliği oluşturun:

Audible, Amazon'a ait bir uygulamadır. Amazon'un sunduğu Prime üyeliği ile sesli, twitch, prime video gibi birçok hizmet için 1 aylık kullanım hakkı elde edersiniz. Bu, bir Amazon prime üyeliği satın almanız gerektiği anlamına gelmez. Çünkü Amazon prime için de bir deneme aboneliği var. Amazon'un tüm müşterileri, 1 aylık prime üyeliklerini 1 ay boyunca ücretsiz deneyebilir. Amazon prime deneme üyeliği oluşturarak Audible dahil tüm ayrıcalıkları 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.


Audible Ücretsiz Premium Hesaplar 2022 Nisan

Birçok ülkede yaygın olarak kullanılan Audible için ücretsiz premium hesap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tamamı 1 aylık deneme aboneliğinden oluşan sesli ücretsiz premium hesaplardan ve şifrelerden birini alabilirsiniz. Bu hesaplar deneme üyeliklerinden oluştuğu için maksimum 1 kitap dinlemeye yetecek krediniz vardır. Bir hesap alarak istediğiniz kitabı dinleyebilirsiniz. Ancak bu hesaplar ortak kullanıma uygun değildir. Bu nedenle erişmiş olduğunuz sesli ücretsiz hesabı sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aynı anda bir hesaba giriş yapılırsa sesli sistem sizi uzaklaştırabilir.

Yayınladığımız ücretsiz sesli hesaplar sık ​​sık güncellenecektir. Hesap almakta sorun yaşıyorsanız yorum bırakabilirsiniz.

Giriş yapmak Şifre

hindu4702@gmail.com rintobaz

Ceglins11ki@gmail.com 6742341569

Reader326@gmail.com iPaxzAL5

horwoland67@gmail.com iptinzil22

Macbride88@gmail.com karanlığa

art.pinnol@mail.com gilbiy020

Laibo.taz57@gmail.com imparatorluklar1779

undred.kinggo@gmail.com dexter388

darwin5081@gmail.com orbaxi969

Kurth2658@gmail.com grifazzad

Bringman9648@gmail.com palmiye63

Lachney226@gmail.com harboz27

To Top