Ücretsiz Spotify Premium Hesapları 2022 | Deneme Girişi ve Şifreler

 Ücretsiz spotify premium hesapları 2022. Spotify, sınırsız müzik dinleyebileceğiniz aylık abonelik sistemi ile çalışan bir uygulamadır. Dünyada 20 farklı ülkede aktif olarak kullanılan Spotify'ın ücretli ve ücretsiz abonelik modelleri bulunuyor. Ücretsiz bir spotify üyeliği ile hesapta birçok özellik sınırlıdır. Ancak premium üyeliğe geçtiğinizde arka planda indirilebilir müzikler, özel miksler ve reklamsız müzik gibi birçok özellik hesabınızda tanımlanır. Bu nedenle, kullanıcıların büyük çoğunluğu ücretsiz spotify yerine premium üyelikleri olan hesapları arar.1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilecek ücretsiz spotify premium hesapları ve şifreleri sitemizde yayınlanmıştır. Bu hesapların tamamında deneme üyelikleri bulunmaktadır. Deneme aboneliği süresince (genellikle 1 ay) spotify primi için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifrenizi değiştirebilir veya bir arkadaşınıza spotify hesabı hediye edebilirsiniz.

Ücretsiz Spotify Premium Hesapları 2022

Spotify, dünya çapında aktif premium üyeliklere sahip milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Ancak bazı kullanıcılar ücret ödemek yerine ücretsiz bir spotify deneme hesabı edinmeyi hedefliyor. Ücretsiz bir hesap için mevcut Cracking spotify premium uygulamaları olsa da, bunların çoğu tehlikeli yazılımlardır. Bu yüzden birçok insan ücretsiz spotify premium hesabı arar. Tamamen güvenilir bir spotify premium hesabı arıyorsanız aşağıdaki giriş bilgileri işinize yarayabilir. Tamamı deneme aboneliği olan bu giriş bilgileri tamamen yasaldır. Spotify'ı resmi uygulaması ile deneme üyeliğiniz bitene kadar hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Bu hesaplar ortak kullanım için uygun değildir. Hesaba birden fazla kişinin aynı anda erişmesi deneme üyeliğinin sonlandırılmasına neden olabilir. Bu yüzden, erişmekte olduğunuz premium spotify hesabının şifresini değiştirin.

Giriş yapmak ; Parola

worvayne@mail.com mixtpax48
laverycond.md@mail.com sixtalvey1217
enitbaland@gmail.com pDal4Ck2s
silicbayn67@gmail.com evtalbey446
king_os@hotmail.com godramid88
sizebento5@gmail.com likarva1179
holvirad911@gmail.com tud5pcim
anroval8@gmail.com trufent4891
fishod6136@gmail.com p5Mxal5
chazeymod@gmail.com gvealpol922
keyvosa316@gmail.com elmalı501

Spotify Premium için Crack Uygulamaları

Spotify için aslında bir premium hesap almanıza gerek yok. Çünkü internette premium spotify için birçok crackli uygulama var. Ancak bu uygulamalar, onlara tam izin vermek için cihazınızı rootlamanızı gerektirebilir. Cihazınızı köklendirmek, yüklü uygulamalara birçok ayrıcalık verir. Bu uygulamalar, cihazınızı rootladıktan sonra kayıtlı bilgilerinize ve özel şifrelerinize kolayca erişebilir. Güvenlik açısından oldukça riskli olduğu için cihazınıza crackli uygulama yüklemenizi önermiyoruz.

Şu anda birçok aktif crack spotify premium uygulaması var. Ancak aralarında güvenilir bir uygulama olmadığı için hiçbirini önermiyoruz. Bunun yerine spotify'ı Play Store veya App Store'dan indirebilirsiniz. Ardından web sitemizden premium ücretsiz spotify hesaplarından birine sahip olabilirsiniz. Böylece Spotify'ın resmi uygulaması ile premium üyeliğinizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Premium Üyelik Nasıl Oluşturulur?

Spotify, dünya çapında 20 ülkede aktif hizmet veren bir uygulamadır. Birçok ülke farklı premium deneme üyelikleri sunduğundan, ücretsiz bir hesap açmak oldukça basittir. Ülkenizde spotify tarafından sunulan ücretsiz deneme üyeliği varsa onu kullanın. Deneme abonelik kampanyası yoksa Vpn ile hesap açıp farklı ülkelerde kayıt olabilirsiniz. Ancak daha önce Spotify üzerinde deneme üyeliği açtıysanız sistem tekrar ücretsiz hesap açmanıza izin vermeyecektir.

Sitemizdeki tüm hesaplar, spotify'ın farklı ülkelerde yürüttüğü ücretsiz deneme üyelik kampanyalarından yararlanılarak oluşturulmuştur. Güvenilir bir VPN hizmeti kullanarak ücretsiz bir spotify premium hesabı açabilirsiniz. Hesap açmakta sorun yaşıyorsanız, web sitemizde bulunan giriş bilgilerinden birini alabilirsiniz.

Spotify'da Çevrimdışı Müzik Nasıl Dinlenir?

Spotify uygulamasının en iyi özelliklerinden biri, çevrimdışıyken yüksek kaliteli müzik dinlemenize izin vermesidir. Birçok uygulamanın aksine spotify'da çevrimdışı müzik dinlemek oldukça basittir. Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Çevrimdışı dinlemek istediğiniz müziği, albümü veya sanatçıyı seçin.
  2. Sağ üst köşedeki indirme düğmesine tıklayın.
  3. Podcast bölümlerini indirmek için başlığın yanındaki düğmeyi tıklayın.
  4. Ardından birkaç saniye içerisinde Spotify uygulaması seçtiğiniz albüm, müzik ve diğer ses dosyalarını cihazınıza indirecektir.
  5. Artık çevrimdışı müzik dinlemeye hazırsınız. Bunu çevrimdışı modu test ederek görebilirsiniz.

Çevrimdışı modu test etmek için:

  • Ayarlara geçin –> Oynatma –> Çevrimdışı.

Ücretsiz Spotify Hesapları (Premium) Ve Şifreler 2022 Nisan

Spotify uygulaması için premium üyeliği olan ücretsiz hesaplar arıyorsanız, bunları web sitemizde bulabilirsiniz. Yayınladığımız hesapları herhangi bir ödeme veya işlem yapmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Aşağıda yayınlanan spotify ücretsiz deneme hesapları ve şifreleri minimum 1 aylık kullanım süresine sahiptir. Ücretsiz spotify hesaplarından birine giriş yaptıktan sonra şifre değiştirerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Giriş yapmak
Parola
hindu4702@gmail.com
rintobaz
horwoland67@gmail.com
iptinzil22
Kurth2658@gmail.com
grifazzad
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
carl.bicza@gmail.com
maizpil37
Lachney226@gmail.com
harboz27
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
Gaffkelo5672@gmail.com
kayma
prizbin9324@gmail.com
galrenfez
Macbride88@gmail.com
karanlığa
Mennecke89@gmail.com
manihil
darwin5081@gmail.com
orbaxi969
Mikelsen@gmail.com
pZali6mc7
undred.kinggo@gmail.com
dexter388
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
art.pinnol@mail.com
gilbiy020

Ücretsiz Spotify Premium Hesapları web sitemizde sık sık güncellenmektedir. Geç kalırsanız veya hesap almakta sorun yaşıyorsanız, yorum bırakın. Ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz e-posta adresine ücretsiz spotify hesabınızı gönderecektir.

To Top