Ücretsiz Steam Hesapları 2022 | Gta 5 ve Daha Fazla Oyunlar

Ücretsiz steam hesapları 2022. Steam, oyun geliştiricilerin oyunlarını yayınladıkları bağımsız bir platformdur. Barındırdığı binlerce oyunun yanı sıra bilgilendirici yazılar ile oyuncuları geliştirmeyi hedeflemektedir. Pek çok oyuncunun sık sık alışveriş yaptığı bu sitede her oyun için ayrı ücret ödemek biraz sorun oluyor. Bu yüzden birçok kullanıcı oyunlarla ücretsiz steam hesabı arar.Sitemizde her oyun için ayrı ödeme yapmak istemeyenler için steam hesapları ve şifreleri yayınlanmıştır. Kullanıcılar tarafından sıkça talep edilen GTA 5 oyunu bu hesaplarda yer almaktadır. gta 5 ile ücretsiz steam hesabı için aşağıdaki listeden giriş alabilirsiniz.

Ücretsiz Steam Hesapları 2022

Steam, birçok oyuncunun genellikle indirimleri takip ettiği bir web sitesidir. Ancak Freeaccountpro ile artık istediğiniz birçok oyunun indirime girmesini beklemeyeceksiniz. Aşağıda yayınladığımız ücretsiz steam hesapları ve şifreleri ile birçok oyuna sahip olacaksınız. Bu hesaplar paylaşımlı kullanıma uygun olmadığından erişim sağladığınız steam hesabının şifresini değiştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra içindeki oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Listelenen ücretsiz steam hesabı sık sık güncellenecektir. Herhangi bir hesap almakta geç kalırsanız, yorum yazabilirsiniz.

Steam GirişiParola
mirortomifizzal582
pantogazzamansal51
dalyback5pisqus10
spimtobilsmaptid143
aptorefaldoncarle24
şizpall418950287
bigrubunpalgriz64

Gta 5 ile Bedava Steam Hesapları

Gta 5, steam ve epik oyunlar gibi oyun pazarlarında en çok indirilen oyunlardan biridir. Bu oyun her platformda ücretli olarak satılmaktadır. Ancak bazı oyuncular her oyun için ayrı ödeme yapmak istemedikleri için ücretsiz gta 5 hesapları ararlar. Bu nedenle sitemiz gta 5 ile ücretsiz steam hesaplarını yayınlamıştır. Aşağıdaki listede yer alan tüm buhar hesapları gta 5 oyunu içermektedir. Bu steam hesapları ile herhangi bir ücret ödemeden rahatlıkla gta 5 oynayabilirsiniz.

Gta 5 ile Steam Hesabı ; Parola

  • toprigaz; palto
  • dantolid6 ; mlrap1277
  • Kinkpal ; paketleme652
  • semurad ; zaroDa43
  • golfleyram ; alpacino9
  • simitkint ; bor4713
  • vargesip ; 526811402
  • radgta5 ; Bab36id

Listelenen hesaplar sınırlıdır. Yani en fazla 1 ücretsiz gta 5 hesabı edinin.

Steam Oyunu İade Edilebilir mi?

Evet beğenmediğiniz bir oyunu steam üzerinden iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Ancak bu, Steam'in oyun iade politikalarına uymanızı gerektirir. Genellikle oyunda geçirdiğiniz süre burada önemlidir. Çünkü Steam'e göre bir oyuncu oyunu 2 saatten fazla oynamışsa iade talebinde bulunamaz. Bu yüzden oyun satın aldıktan sonra iade politikalarını detaylı olarak incelemelisiniz.

Ayrıca, tüm oyunlar iade edilemez. Bunun nedeni, oyun geliştiricilerinin oyun için iade kabul etmemeleridir. Satın almadan önce bir oyunun iade edilip edilmediğini görebilirsiniz.

Steam Hesabı Paylaşılabilir mi?

Evet, steam hesabınızı paylaşabilirsiniz. Ancak, paylaşımda bulunduğunuz kişi yalnızca bazı oyunları görebilir ve oynayabilir. Çünkü bazı oyunların teknik sorunlar nedeniyle steam üzerinde paylaşılmasına izin verilmiyor. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamamak için sitemizden aldığınız steam free hesabının şifresini değiştirmelisiniz. Aksi takdirde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Oyunlarla Ücretsiz Steam Hesapları 2022 Nisan

Birçok oyuncunun her oyun için ayrı ödeme yapmakta zorlandığını biliyoruz. Bu yüzden işinizi kolaylaştıracak ücretsiz steam hesapları yayınladık. Sitemizde yayınlanan tüm steam hesaplarında en az 1 oyun bulunmaktadır. Dota 2, gta 5, Destiny 2, Terraria gibi popüler oyunların herhangi birine erişerek oynayabilirsiniz. Ancak bu hesapların ortak kullanımı sorunlara yol açabileceğinden şifreyi değiştirmeniz gerekiyor.

Aşağıdaki listede yer alan Steam free hesapları ve şifreleri sık sık güncellenmektedir. Hesap almakta sorun yaşıyorsanız yorum yazabilirsiniz.

Giriş yapmak
Parola
bonborol11
fakir88
moholways
barındırma18
ralggolfe
thelkin119
balnoah
564814586
birabbi
chengir116
bizzuhra
boxraly43
cizytonbg
pciz6814
sen
telhomg417
ralyposk
54621630
sizbanho
valhobi732
borboholbix
parneg87
stonfralback
teldbisk67
hobit71
probink14
uluma
kazanmak461
uçuşan6
pizorla57
rapbixholva
PxK56CdKd
çift ​​yönlü
Goxp46mckd

Yorumlar

TechGameX Ailesi Olarak Sizleri Seviyoruz...

Daha yeni Daha eski