Ücretsiz Youtube Premium Hesapları 2022 | 3 Ay Ücretsiz Deneme

 Ücretsiz youtube premium hesabı 2022. Youtube, 2005 yılında oluşturulmuş bir video barındırma hizmetidir. Google'ın 2006 yılında youtube'u satın almasıyla dünya çapında milyarlarca kullanıcı bu hizmeti kullanmaya başlamıştır.

Youtube tamamen ücretsizdir. Ancak geçtiğimiz günlerde bazı ayrıcalıklar için premium üyelik sistemini duyurdu. Premium üyelik ile fon müziği, reklamsız video deneyimi ve daha birçok özelliği kullanmak mümkün. Aylık sabit bir ücretle youtube premium üyeliğine geçiş yapabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar youtube premium üyelik fiyatını pahalı buluyor veya ödeme yapmak yerine ücretsiz bir hesap arıyor. Bu yüzden web sitemiz ücretsiz youtube premium hesapları yayınladı . Aşağıda yayınladığımız hesaplar ile youtube'u 1 ay boyunca premium üyelik ile kullanabilirsiniz.


Ücretsiz Youtube Premium Hesapları 2022

Youtube premium birçok ülkede aktif hizmet veren bir üyelik sistemidir. YouTube premium üyeliğine sahip olarak birçok özel avantajdan yararlanırsınız. Birçok kişi bu üyelik için ücretsiz bir hesap arıyor. Bu nedenle sitemiz youtube premium giriş bilgilerini yayınlamıştır. Yayınlamış olduğumuz hesaplar ile en az 1 ay sorunsuz youtube premium kullanabilirsiniz. Ancak bu hesaplar ortak kullanıma uygun değildir. Aynı hesaba birden fazla kullanıcının erişmesi durumunda youtube üyeliğinizi sonlandırabilir. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, erişmekte olduğunuz hesabın şifresini değiştirmeniz gerekir.

Yayınladığımız youtube premium ücretsiz hesapları ve şifreleri sık sık güncellenecektir. Hesap almakta geç kaldıysanız yorum yazabilirsiniz.

Youtube Premium GirişiParola
Pmilane2@gmail.comimforezza6
profilarand@gmail.comblog kadını
comtonasey@gmail.com2417832154
chilsnetoy9@mail.com674125658
gelyworken@gmail.comdaha küçük145
smitpros@gmail.comtanrımixrap2
nickpro8@gmail.commirtovale69

youtube video nasıl indirilir

Youtube'da beğendiğiniz bir videoyu nasıl indireceğinizi merak ediyorsanız, cevabı aslında oldukça basit. Birkaç yıl öncesine kadar youtube, bazı krom uzantılarıyla kolayca video ve müzik indirmenize izin veriyordu. Ancak yeni güncellemelerle birlikte eklentiler video indirme özelliğini kaybetmiş durumda. Günümüzde pek çok kişi youtube mp4 video indirme sitelerini ziyaret ediyor.

Youtube mp4 video indirme hizmetleri sağlayan yüzlerce web sitesi var. Bu sitelerden herhangi birine giderek giriş yapmadan istediğiniz videoyu indirmeniz mümkündür. Bunun için indireceğiniz videonun youtube url'sini kopyalamanız gerekmektedir. Daha sonra kullanmakta olduğunuz web sitesi tarafından gerekli tüm işlemler tamamlanır.

Ücretsiz Youtube Premium Üyeliği Nasıl Alınır?

Youtube premium birçok ülkede aktif hizmet vermektedir. Hizmet verdiği birçok ülkede farklı indirimler ve kampanyalar yürüterek kullanıcı sayısını artırmayı hedeflemektedir. Ücretsiz üyelik için deneme üyelik kampanyasının aktif olduğu ülkelerden birinde hesap oluşturabilirsiniz. Hesap oluşturarak youtube premium'u belirtilen süre boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Sitemizde birçok üyelik bu yöntemle oluşturulmaktadır. Ülkenizde youtube premium için ücretsiz deneme üyeliği aktif değilse vpn kullanmayı deneyebilirsiniz. Farklı ülkelerde sunulan youtube premium deneme üyeliğini vpn ile oluşturmak mümkündür. Bir sorununuz varsa web sitemizden youtube müzik premium hesaplarından birini alabilirsiniz.

Youtube Müzik Premium Hesapları 2022

Bu bölümde ücretsiz youtube müzik hesapları ve şifreleri yayınladık. Bu hesaplar sadece 3 ay boyunca youtube müzik kullanma hakkına sahiptir. Kaliteli müzik deneyimi ve farklı ayrıcalıklar için aşağıdaki hesaplardan dilediğinizi alın. Ancak, bu hesaplar oldukça sınırlıdır. Yani en fazla 1 youtube müzik ücretsiz hesabı edinin.

Youtube Müzik Girişi ; Şifreler

mirtoval47@gmail.com mis43721
cihraliys66@mail.com gonflores
paxtomit24@gmail.com alpemax113
smintolord7@gmail.com Maxpal882
sminawonte@gmail.com logwiral90
mrs.tat@gmail.com dicaprio4825
semsunal16@gmail.com samarawe77
tomy_cor@hotmail.com dikizleyici56

Youtube Premium Ücretsiz Hesaplar 2022 Nisan

Youtube premium üyelik için sitemizde yayınladığımız ücretsiz hesaplar az olduğu için ek bir liste yayınlamaya karar verdik. Aşağıdaki youtube premium deneme hesapları 1 ay boyunca kullanma hakkına sahiptir. Bunlardan herhangi birine eriştikten sonra şifre değiştirerek youtube premium'u sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ücretsiz youtube premium hesapları ve şifreleri sık sık güncellenecektir. Hesap almakta sorun yaşıyorsanız, yorum bırakmaktan çekinmeyin.

Giriş yapmak
Parola
Mennecke89@gmail.com
manihil
Kurth2658@gmail.com
grifazzad
Mikelsen@gmail.com
pZali6mc7
hindu4702@gmail.com
rintobaz
Reader326@gmail.com
iPaxzAL5
prizbin9324@gmail.com
galrenfez
Laibo.taz57@gmail.com
imparatorluklar1779
Gaffkelo5672@gmail.com
kayma
undred.kinggo@gmail.com
dexter388
art.pinnol@mail.com
gilbiy020
carl.bicza@gmail.com
maizpil37
Lachney226@gmail.com
harboz27
Bringman9648@gmail.com
palmiye63
Macbride88@gmail.com
karanlığa
darwin5081@gmail.com
orbaxi969
horwoland67@gmail.com
iptinzil22
Ceglins11ki@gmail.com
6742341569
To Top