Vivo X Note Resmi Lansmandan Önce Vahşi Doğada Fotoğraflandı; Tasarım ve Özellikler Sızdırıldı

Vivo Y33T bugün Pakistan pazarında piyasaya sürüldü, ancak yaklaşmakta olan cihazlar söz konusu olduğunda X Note, 11 Nisan'da Çin'de piyasaya sürülen bir amiral gemisi telefon. Ve resmi lansmandan önce, X Note vahşi doğada da yakalandı.

Vivo X Note'un uygulamalı fotoğrafları ilk olarak Çin sosyal medyasında ortaya çıktı. Cihazın önünü ve arkasını gösterirler. Vivo, kasayı en az bir yumuşak mavi tonda mevcut olan suni dikişli deri tasarımında tamamladı. Kartlarda siyah ve gri renk seçenekleri de bulunuyor. Kamera adası, Vivo'nun markasını ve dört lensli bir ocak üstü halkasını içeren genişlik boyunca uzanır. ZEISS, X Note kameraların ortak mühendisliğini yaptı.Bu kameralardan üçü standart atıcılar, ancak dördüncü kameranın arkasında periskop-telefoto zoom lensi var. 50+48MP+12MP+8MP sensörlerden oluşan bir kümeye bakıyoruz. Kurulumu tamamlayan bir 32MP ön kamera bulmak için telefonu ters çevirin. 

Düz, minimal bir çerçeveyle çevrili hafif kavisli bir ekranın içine yerleştirilmiştir. Vivo fiyat listesine yakında eklenecek olan ürün, QHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızında zirveye ulaşan devasa bir 7” AMOLED paneli içeriyor. Tam ortasına bir O-deliği açılır. Ayrıca Vivo, bu ekranın altına bir ultrasonik parmak izi tarayıcısı da gizledi (nemli veya tozlu parmak uçlarıyla bile çalışan türden.)Vivo'nun yerel V1 görüntü sinyal işlemcisi (ISP) ile özelleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, Vivo X Note'un motorudur. 5000 mAh pile bağlı ve kablo üzerinden 80W ve kablosuz olarak 50W ile çalışıyor. 12GB+512GB ve 8GB+256GB bellek çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. OriginOS x Android 12 telefonda çalışır.

To Top