Weird West İpuçları ve Püf Noktaları

 Weird West, birkaç ipucu ve püf noktası ile gelen harika bir sürükleyici simülasyon oyunudur. WolfEye Studios tarafından yaratılan tüm garip tehlikelere hazır olduğunuzdan emin olun.

İpuçları ve Püf Noktaları

Rehberimiz, NPC'leri nasıl işe alacağınızdan ihtiyacınız olan en iyi Maça Ası avantajına kadar her şeyi kapsar.Takipçileri Çekin

Dünya haritasında şehirlerin üzerinde gezinmek, işe alınabilecek paralı askerlerin olup olmadığını gösterecektir. Derecelerinin ne olduğunu öğrenmek için yıldızları takip edin.

Takımınızı Weird West'te toplamak, oyun alanını dengelemek için harika bir yoldur. Ölene kadar sizinle savaşmak için en fazla iki takipçi toplayabilirsiniz. Neyse ki, onları iyileştirmek için yiyecekleri kullanabilir ve ayrıca elle sarabilirsiniz. Bu sayede özellikle kaybetmek istemediğiniz bir hikaye karakteriniz varsa takipçilerinizi canlı tutabilirsiniz.

Her karakter yolculuğunun genellikle erkenden işe alabileceğiniz güçlü bir yan karakteri vardır. Aksi takdirde, takipçiler için kasabalarda ödeme yapabilir ve bazen onları başka yerlerde kurtarabilirsiniz. Sadece dikkatli olun, çünkü itibarınız çok düşerse bazı karakterler sizinle kalmayacak.Hareketinizi düşünmek için zamanı yavaşlatın

Weird West'te savaş, özellikle nasıl çalıştığını ilk öğrendiğinizde, bunaltıcı olabilir. Bu nedenle zaman genişlemesi, kendinize bir sonraki hareketinizi düşünmek için zaman tanımak için önemli bir mekaniktir. Bunu en yakın düşmanların nerede olduğunu görmek ve hangi yetenekleri kullanacağımıza karar vermek için kullanıyoruz.

Bir kurt sürüsü veya dinamit kullanan bir mutant size doğru koştuğunda savaş riskli hale gelebilir. Zamanı yavaşlatmak, dinamitleri havaya fırlatmanın ve size yaklaşmasını engellemenin eğlenceli bir yoludur.Weird West'te kendi atını al

Tek yönlü geziler için at çalmak, kendi atınız olana kadar hızlı bir şekilde dolaşmanın iyi bir yoludur.

At almanın birçok faydası vardır ama en büyüğü dünyayı daha hızlı dolaşmaktır. Ödüller gibi zamanlayıcıları olan birkaç görevle karşılaşabilirsiniz, ancak hepsi çok fazla zaman verme eğilimindedir. Yani bir atınız olmasa bile, muhtemelen performans sergileyebilirsiniz.

Diğer faydalı faydalar arasında ekstra depolama ve belirli dünya olaylarını atlama sayılabilir. Hayvan pusu gibi olumlu ve olumsuz karşılaşmalarla rastgele karşılaşacaksınız. Bir atınız varsa, bazen kaçma fırsatınız olur. Ayrıca şehirde satın alabileceğiniz tek bir ata ihtiyacınız var.

Sık sık kaydetmeye çalışın

Yeni bir alana girerken veya normal dünyada bir alana ulaşmadan önce hızlı kurtarma yapmak iyi bir fikirdir.Önemli kararları olan herhangi bir oyun, her zaman sık sık kaydetmeye ve biraz deneme yapabilmeniz için birden fazla kaydetmeye değer. İster büyük andan önce tasarruf ediyor olun, ister sadece saçma bir şey yaparsanız ne olacağını görmeye çalışın. Örneğin, bir görevde bize bir haydutu nakavt etmek için bir şeyler eklenmiş bir şişe şarap verildi. Ne olacağını görmek için hemen şarabı kendimiz içtik.

Bu nedenler bir yana, Weird West planlarınızı mahvedebilecek rastgele olaylara sahip. Haydutların devriye gezdiği bir mağaradaki gizli hareket, hızla yanlış gidebilir.

Gizli ganimeti bulmak için dinamit kullanın


Hem mağaralarda hem de dışarıdaki kaya yığınları genellikle avlanmaya değer avları gizler. Ayrıca ganimetleri gizleyebilecek bazı dikitleri de yok edebilirsiniz.

Dinamit ile yok edilebilecek belirli kaya yığınları olduğunu biliyor muydunuz? Bu kayaları patlatmak genellikle sandıklar, cevher ve diğer ödüller gibi gizli ganimetler ortaya çıkaracaktır. Ancak avın her zaman arkalarında saklanmadığını belirtmekte fayda var. Bu, Weird West'in seviyeleri sırasında belirli içerik değiştikçe rastgele oluşturulabilir.

Bu kayaları yok etmek için kırmızı patlayıcı varilleri de kullanabilirsiniz. Dinamitiniz bittiğinde veya boşa harcamak istemediğinizde kesinlikle işe yarayabilirler. 

Bir sürü seçim mi? Bu iyi


Weird West'teki her kapı ve sandıkta bir anahtar yoktur, bu nedenle kilidi açmak için genellikle kilit açmalara ihtiyacınız olacaktır. Her bir yeri keşfetmeyi ve mümkün olduğunca çok ganimet elde etmeyi planlıyorsanız, kilit seçimleri önemlidir. Onlara bir göz atın ve şehirleri her ziyaret ettiğinizde satın alın. Genellikle mağazalarda ve terzilerde bulunurlar.

Onları rastgele bulabilmenize rağmen, bir noktada büyük olasılıkla tükeneceksiniz. Özellikle beş gibi açılması çok uzun süren bir kapı veya sandıkla karşılaştığınızda. Bununla birlikte, Çilingir'in Maça Ası, arıza sayısını azaltmak için buna değer olabilir.

En iyi avantajlardan biri Maça Ası

Weird West'teki favori Maça Ası yeteneğimiz yüksek atlamadır. Her seviyede daha yükseğe zıplayabilir ve daha az düşme hasarı alabilirsiniz. Bu şekilde zıplamak size büyük bir avantaj sağlar - bölgelere sızmak ve binaların tepesine tırmanmak. Artık ulaşılabilen, erişilemeyen gizli ganimetler bulacaksınız.

Eğlenceli bir örnek, bazen Maça Ası kartlarının bulunabileceği ağaçlarda kuş yuvaları aramaktır. Maksimum yüksek atlayışa ulaştığınızda, tırmanamayacağınız duvarlar neredeyse kalmayacak. Ancak her zaman hareketli varillerden veya tahıl çuvallarından faydalanabilirsiniz.

Yuvarlanmak gizlilik için harikadır

Bu, Weird West'te yeterince zaman geçirene kadar bilmediğimiz bir numaraydı. Ses çıkarmadan çömelerek yuvarlanabilirsiniz. İster bir düşmanı nakavt etmeye ister sessizce etrafta gizlice dolaşmaya çalışıyor olun, yuvarlanmak size ihtiyacınız olan ekstra hareketi sağlar.

Sessizce hareket etmek için yuvarlanırsanız, Swift Stealth'te Maça Ası kartlarını harcamanız gerekmeyebilir. Ancak yine de küçük hamleler yapmak için Swift Stealth'te en az bir tane harcayabilirsiniz. Aksi takdirde çalılar veya duvarlar arasında yuvarlanırken ıskalayabilirsiniz. Gizliliğe gelince, ekibinizin asla düşmanlar tarafından tespit edilmeyeceğini unutmamak önemlidir. Ancak NPC devriyelerini engelleyebilirler.

Weird West'teki mini haritadan yararlanın


Mini haritanın ne kadar önemli olduğundan bahsetmek aptalca görünebilir, ancak onu unutmak kolaydır. Her zaman düşmanların nerede olduğuna, nereye baktıklarına ve diğer faydalı hedeflere dikkat etmelisiniz.

  • Not: Bu, mini haritanın nasıl daha fazla bilgi verdiğini gösteren harika bir örnektir ve dört gizli düşman olduğunu gösterir.

Mini haritanın yardımıyla ganimet için düşmanlar bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Beyaz haçlar yağmalanacak yeni bedenleri temsil ederken, siyah haçlar zaten yağmaladığınız kişileri temsil eder. Ancak, siyah çarpılar mutlaka boş değildir.

Weird West'te para kazanmak için cips


Ödüller, para kazanmanın iyi bir yoludur, ancak tamamlanması biraz zaman alabilir. Özellikle de biraz ekstra para için hedefinizi yakalamayı seçerseniz. Ancak genellikle 100 ile 200 dolar arasında kazanmanız garanti edilir. Hurda bulmak ve bir kuruşa satmak için her konteyneri yağmalamaktan daha iyidir.

Weird West'te para kazanmanın en sevdiğimiz yolu hırsızlıktır, ancak yakalanma riski her zaman vardır. İyi bir strateji, geceleri pencerelerden ve bacalardan dükkanlara girmektir. Mağazanın türüne bağlı olarak, tüm ürün yelpazesiyle dolu bir kap bulabilirsiniz.

Bu ekstra yığın, gece geç saatlerde terziye yapılan bir ziyaretin sonucudur. Ayrıca, tutmak istediğiniz herhangi bir teçhizatı donatabilirsiniz.

Bu kılavuzda en iyi 10 Weird West ipucu ve püf noktası bu kadar. İpuçlarınızı aşağıdaki yorumlarda paylaştığınızdan emin olun veya paylaşmaya değer bir şey bulursanız geri gelin!To Top